برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

محمد نبی: فدراسیون در یکسال اخیر نزدیک به ۱۰۰ اعزام برون مرزی داشته است

شنبه، ۵ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۴۲ — باشگاه خبرنگاران

دبیرکل فدراسیون فوتبال در خصوص عدم اعزام تیم های ملی به اردوهای تدارکاتی به نکاتی اشاره کرد.

مهدی محمد نبی

مهدی محمد نبی-دبیر کل فدراسیون فوتبال گفت: با توجه به تقویم ورزشی فدراسیون و هر آنچه که بارها در جلسات هیات رئیسه مطرح و به تصویب رسیده بود، برنامه های عملیاتی فدراسیون به ویژه تیم های ملی (در ۱۸ رده مختلف) در اولویت قرار داشته و دارد. آمار منتشر شده از سوی شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان، حاکی از این مدعا است که فدراسیون فوتبال در یکسال اخیر نزدیک به ۱۰۰ اعزام برون مرزی داشته که به همین نسبت نیز تیم های خارجی که از آسیا و اروپا در مسابقاتی که فدراسیون فوتبال میزبان آن بوده به ایران آمده اند، ارائه خدمات به ۵۰۰۰ ورزشکار در یکسال اخیر نشان می دهد که فدراسیون وظیفه ذاتی خود را انجام داده است.

وی در ادامه بیان کرد: بعد از کسب موفقیت های اخیر در مسابقات رسمی و بین المللی، برنامه ریزی های لازم برای حضور موفق تیم های ملی، نوجوانان در جام جهانی ۲۰۱۳ امارات، تیم ملی فوتبال ساحلی در جام جهانی ۲۰۱۳ تاهیتی و تیم ملی بزرگسالان در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل انجام شده است اما به دلیل عدم تامین اعتبار و نداشتن منابع مالی در حال حاضر، علیرغم تمام تلاش های صورت گرفته، متاسفانه نمی توانیم اردوهای پیش بینی شده برای مثال، اعزام تیم ملی فوتبال ساحلی به برزیل، تیم ملی نوجوانان به اردوی آلمان و تیم ملی بزرگسالان به اردوی لیسبون اجرایی نمایم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391