برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نصیرزاده تائید کرد: قهرمانی اشتباه کرد

پنجشنبه، ۳ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۰۳:۱۸ — گل

محسن قهرمانی در صحنه‌ای را پنالتی گرفت که روی آن تسلط نداشت در آن صحنه توپ به دست بازیکن تراکتورسازی برخورد نکرد و زاویه محسن قهرمانی نیز طوری نبود که بتواند پنالتی را تشیخص دهد.

محسن قهرمانی

در دقیقه‌‌ی دوازدهم بازی بود که روی یک سانتر از جناح راست توسط هادی نوروزی روی دروازه‌ی تراکتور، توپ با برخورد ناگهانی به دست‌های مدافع تراکتور سوت عجیبی را از سوی محسن قهرمانی به نشانه‌ی پنالتی به سود پرسپولیس در پی داشت که حتی موجب تعجب بازیکنان پرسپولیس نیز شد چه برسد به بازیکنان تراکتور و شخص مجید جلالی.

در پایان نیمه‌ی نخست همه چشم انتظار قضاوت کارشناس‌های داوری بر روی خروجی‌ها خبرگزاری‌ها بودند که هوشنگ نصیرزاده، یکی از کارشناس‌های خبره‌ی داوری نظر خود را در این‌باره اعلام کرد و پنالتی پرسپولیس را کاملا غلط اعلام کرد او در این‌باره گفته است :

"محسن قهرمانی در صحنه‌ای را پنالتی گرفت که روی آن تسلط نداشت در آن صحنه توپ به دست بازیکن تراکتورسازی برخورد نکرد و زاویه محسن قهرمانی نیز طوری نبود که بتواند پنالتی را تشیخص دهد.

قهرمانی باید در این صحنه از کمک خود کمک می گرفت و نظر او را در این باره جویا می شد. در واقع قهرمانی در این صحنه حدسی پنالتی گرفت درحالی‌که خطایی رخ نداده بود."

البته شانس با محسن قهرمانی یار بود که لک با یک سوپر واکنش ناجی دروازه‌ی تراکتور در آن صحنه بود در غیر این‌صورت او باید در انتظار واکنش‌های سخت تراکتوری‌ها می‌ماند !

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391