برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

وقتی نکو بزرگتری می کند

چهارشنبه، ۱۶ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۱۱ — گل

سید حسین حسینی شادی ناشی از پیروزی را با جواد نکونام تقسیم می کند.

بزرگتری...این بخش گم شده و مفقوده فوتبال ایرانی است.حتی استقلال با وجود ثبات مدیریت و حضور امیر قلعه نویی که به مسائل اینچنینی بسیار اهمیت می دهد و با داشتن بزرگانی مثل منصور پورحیدری و علی جباری در کنار خود سای قبل و حتی در ابتدای سال کم لطمه نخورد از چنین قضیه های.وقتی بزرگان تیم مثل رحمتی و نکونام با هم اختلاف داشتند و دارند کار برای حتی امیر قلعه نویی با تجربه هم دشوار می شود.

با این همه بزرگتر های استقلال خوشبختانه در یک زمینه هرگز بزرگتری را از یاد نبرده اند و آن حمایت از بازیکن های جوانتر است.اگر سابق بر این ستاره های گذشته به جوانترها راه نمی دادند و حتی از برخوردهای بدشان داستان‌ها شنیده می شد،حالا نسل ستاره های پخته فوتبال ایرانی رفتاری متفاوت را به نمایش می گدارند.رفتار پخته کاپیتان تیم ملی و تقسیم شادی اش با سید حسین حسینی رفتار ارزنده ای است که در فوتبال ایرانی به آن نیاز داریم.

مسلما همه دوست داشتند و دارند که در این تصویر نکونام و رجمتی را می دیدیم با این همه حتی ثبت شدن آن قاب هم نباید مانع از این شود که ستاره ای مثل نکونام به جوانی مثل حسینی کمی حس بلوغ و قد کشیدن هدیه کند.در پرسپولیس هم مسلما چنین رفتار بالغانه ای بین ستاره‌ها و جوانترها وجود دارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391