برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نوری : ریباند پنالتی را من زدم!

پنجشنبه، ۳ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۳۱ — گل

قاطی کردن نوری و حقیقی باعث شد تا شماره ۹ این فصل سرخ‌ها در جدال با هم تیمی اش(!) توپ را به تیر دروازه بکوبد و بهترین موقعیت تیمش را در نیمه اول از دست بدهد.

بعد از سوت محسن قهرمانی به نشانه اعلام پنالتی محمد نوری توپ را برداشت تا ضربه بزند اما معلوم نشد چه اتفاقی افتاد که حقیقی ضربه را زد.حقیقی بر خلاف تمام پنالتی هایی که قبلا در فجر می زد (از جمله مقابل پرسپولیس در هفته دوم لیگ گذشته) درست مثل بازی با سپاهان در فینال جام حذفی پنالتی اش را از دست داد .البته این بار او به جای به بیرون فرستادن توپ آن را به دستان حامد لک کوبید و عجیب اینکه با خیزی بلند برای گل کردن توپ در ریباند همراه با محمد نوری به هوا برخاست و توپ را به تیر افقی زد تا یکی از صحنه های عجیب لیگ در همین هفته اول رقم بخورد؛فکرش را بکنید،در یک قدمی دروازه خالی و در حالی که لک هنوز کاملا سرپا نشده بود دو نفر می توانستند با یک اشاره توپ را به تور بچسبانند اما قاطی کردن نوری و حقیقی باعث شد تا شماره ۹ این فصل سرخ‌ها در جدال با هم تیمی اش(!) توپ را به تیر دروازه بکوبد و بهترین موقعیت تیمش را در نیمه اول از دست بدهد.
با این حال جالب آنجا بود که بعد از بازی در حالی که نوری قصد سوار شدن به اتوبوس تیمش را داشت در مصاحبه با یکی از خبرنگاران اعلام کرد:«ریباند را من زدم.» و دوباره بعد از مکثی کوتاه گفت:«هر دویمان پریدیم هوا اما دقیقا نمی دانم کدام یکی مان ضربه را زدیم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391