برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نوروزی: مصدومیت بیک‌زاده تا پنجشنبه رفع شود مقابل سپاهان بازی می‌کند

شنبه، ۵ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۴۳ — فارس

معاون پزشکی و علوم ورزشی باشگاه استقلال گفت: اگر تا روز پنجشنبه مصدومیت بیک‌زاده رفع شود، می‌تواند مقابل سپاهان بازی کند.

به نقل از سایت باشگاه استقلال،دکتر امین نوروزی، معاونت پزشکی باشگاه استقلال در خصوص وضعیت مصدومان استقلال اظهار داشت: در حال حاضر هاشم بیک‌زاده و جی‌لوید ساموئل مصدومان تیم ما هستند. قرار است از پای این دو بازیکن MRI بگیریم تا درخصوص وضعیت آسیب‌دیدگی‌شان بتوانیم نظر بدهیم.

نوروزی در ادامه گفت: ساموئل از ناحیه داخل ران دچار مصدومیت شده ضمن اینکه آسیب‌دیدگی بیگ‌زاده از ناحیه چهارسر زانو است و اگر این بازیکن تا روز پنجشنبه مصدومیتش رفع شود، می‌تواند مقابل سپاهان استقلال را همراهی کند ولی با این حال نمی‌توانیم در حال‌حاضر نظر خاصی در خصوص میزان مصدومیت این بازیکنان بدهیم تا جواب MRI آنها مشخص شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391