برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اولیایی: فتح‌الله‌زاده حق پخش تلویزیونی را به هوا فرستاد

سه‌شنبه، ۲۲ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۱۹ — فارس

کاظم اولیایی گفت: حق پخش تلویزیونی چند سال گذشته به تصویب رسید اما فتح‌الله‌زاده آن را به هوا فرستاد.

عزیز محمدی در جلسه شورای مرکزی اتحادیه باشگاه‌های فوتبال عنوان کرد: نمایندگان آسیایی اواخر شهریور و یا اوایل مهرماه برای بازدید از امکانات ورزشگاه‌ها به ایران خواهند آمد. در ابتدا قرار بود ۴ باشگاه مورد بازدید قرار بگیرند اما با توجه به اطلاعاتی که معلوم بود به آنها رسیده آنها ۹ باشگاه را انتخاب کردند که البته این موضوع باعث می‌شود که ما نقاط ضعف خود را پوشش دهیم.

وی ادامه داد: اگر ورزشگاه‌های باشگاه‌های ما امتیاز A بگیرند می‌توانیم ۴ سهمیه خود را حفظ کنیم. ورزشگاه فولاد اسکوربورد ندارد و امکان دارد بازی‌های‌این تیم به هرمزگان منتقل شود که این خوب نیست. البته مسئولان فولاد در جهت برطرف کردن مشکلات این ورزشگاه هستند. ورزشگاه تختی را هم را به سه تیم راه آهن- نفت و پیکان سپردیم که اگر قرار باشد بازی‌های استقلال و پرسپولیس مقابل این تیم‌ها در این ورزشگاه برگزار شود، آنها شرایط را برای تجهیز این ورزشگاه فراهم کنند.

عزیز محمدی یاد آور شد:در رشت هم دو ورزشگاه قدیمی وجود دارد که هر چه اقدامات در این زمینه انجام می‌شود این ورزشگاه‌ها خوب نمی‌شود، به همین دلیل قرار شده دو تیم ملوان و داماش ورزشگاه سردار جنگل را مجهز کنند. اگر ۱۶ باشگاه ما مجوز حرفه‌ای‌گری بگیرند و ۱۲ ورزشگاه ما نیز مجوز A بگیرند می‌توانیم ۴ سهمیه خود را حفظ کنیم.

وی در خصوص عدم حضور رویانیان در این جلسه گفت: نمی‌دانم که چرا او در این جلسه شرکت نکرده است و ای کاش که می‌آمد، ما هفته گذشته که در سازمان لیگ جلسه‌ای درباره خلعتبری داشتیم درمورد حق پخش هم صحبت کردیم و نامه‌ای به ضرغامی نوشتیم که با توجه به این که هزینه‌ باشگاه‌ها سه برابر شده مبلغ ۱۷.۵ میلیارد کم است و حداقل باید این مبلغ ۹۰ میلیارد باشد. ما اعلام کردیم که حداقل این مبلغ را دو برابر کنند و یا اینکه تبلیغات قبل و بعد از بازی را به ما بدهند تا خودمان نصف آن پول را به صدا و سیما بدهیم و سایر آن را بین باشگاه‌ها تقسیم کنیم.

کاظم اولیایی درباره حق پخش تلویزیونی تصریح کرد: بحث حق پخش تلویزیونی باید قانونی پیگیری شود نه اینکه فقط شعار دهیم و فقط زمانی که تحت فشار قرار می‌گیریم از کنار آن بگذریم، چند سال پیش قانونی در مجلس تصویب شد و به شورای نگهبان و مجلس تشخیص مصلحت نظام نیز رسید اما فتح الله زاده این موضوع را به هوا فرستاد. پرسپولیس و استقلال عددی را به مجلس تشخیص مصلحت اعلام کردند که بیشتر از حق فوتبال بود.

وی ادامه داد: زمانی که ما سرمان پایین باشد و بگوییم که مظلوم هستیم همین اتفاقات رخ خواهد افتاد، باید کاری کنیم که حقمان را بگیریم.

فتح الله‌زاده در واکنش به این صحبت‌های اولیایی عنوان کرد: اطلاعات غلط به شما دادند، ما زمانی که با غمخوار به مجلس تشخیص مصلحت نظام رفتیم صحبت‌هایی با آنها کردیم که حاضرین می‌توانند شهادت دهند بعد صفایی فراهانی به ما گفت که مبلغ ۲ میلیارد را قبول نکنی و حق شما باید بیشتر از این باشد، حتی من به صفایی فراهانی گفتم که حالا این موضوع را بپذیریم بعدا افزایشش خواهیم داد.

وی ادامه داد: هم اکنون هم حق استقلال و پرسپولیس نباید یکسان با سایر باشگاه‌ها باشد. ما تمام بازی‌هایمان مستقیم پخش می‌شود و سایر باشگاه‌ها دو بازیشان پخش زنده است. امیدوارم که فرمولی ارائه شود که این مسئله حل شود، این مسئله را به کفاشیان هم گفتم. اگر این مسئله حل نشود شخصا می‌روم و قرارداد می‌بندم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391