برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حنیف عمران‌زاده به پرداخت ۳ هزار دلار جریمه محکوم شد

سه‌شنبه، ۱۵ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۳۹ — ایسنا

بر اساس حکم کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا، حنیف عمران‌زاده به پرداخت ۳۰۰۰ دلار جریمه نقدی محکوم شده است.

حنیف عمران زاده

بر اساس گزارش ناظر بازی الشباب امارات و استقلال ایران در امارات، حنیف عمران‌زاده در دقایقی از بازی حرکات غیراخلاقی و بر خلاف رفتار ورزشی در حین گرم کردن انجام داده که از دید ناظران بازی دور نمانده است. بر این اساس کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا تشکیل جلسه داد و بعد از دریافت توضیحات استقلال و حنیف عمران‌زاده و بررسی پرونده، تصاویر موجود و مستندات در پرونده تصمیم‌گیری نهایی را بر این اساس انجام داد که به شرح زیر اعلام می‌شود:

یک- حنیف عمران‌زاده از بند اول ماده ۶۹ قوانین و مقررات لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۳ و همچنین ماده ۵۷ از آیین نامه انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا تخطی کرده است.

دو- بر اساس ماده ۵۷ فوق و ماده ۱۰ بند سوم، از آیین‌نامه انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا، حنیف عمران‌زاده به پرداخت ۳۰۰۰ دلار آمریکا محکوم شده که باید ظرف مدت ۳۰ روز از ابلاغ حکم به حساب کنفدراسیون فوتبال آسیا واریز شود.

سه- همچنین بر اساس اظهار ندامت بازیکن فوق، کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا به حنیف تذکر داده که در صورت تکرار، محرومیت‌های سنگین‌تری برای وی اعمال شود.

هرگونه درخواست و اعتراضی در این گونه تصمیمات باید به صورت کتبی به دبیرخانه کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا و در طول ۱۰ روز پس از تصمیم‌گیری ارسال شود. البته این گونه درخواست هیچ تأثیری بر روی شروط تصمیماتی که مجبور به اجرای سریع است، ندارد. این تصمیم همانطور که در ماده ۱۱۸ کد انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام شد، قابل استیناف نیست.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391