برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گل‌محمدی:پرسپولیس مال من و دایی‌ و پروین و رویانیان نیست

پنجشنبه، ۳۱ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۲۳ — فارس

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: پرسپولیس نه مال دایی است، نه مال رویانیان و نه مال پروین و نه من، این تیم متعلق به همه مردم است.

یحیی گل محمدی

یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: بازی فردا برای ما سخت و دشوار است. پرسپولیس خیلی خوب شروع کرده و بازی‌های باکیفیتی ارائه می‌کند. ما تیم جوان و باانگیزه‌ای هستیم و امیدوارم فردا شاهد بازی خوبی از هر دو تیم باشیم و تیمی که بهتر بازی کرده و از موقعیت‌ها استفاده می‌کند بتواند برنده بازی باشد. امیدوارم کیفیت بازی در خور نام هر دو تیم باشد. تیم ما از نظر روحی - روانی آماده است و مصدوم و محرومی هم نداریم.

گل‌محمدی در پاسخ به سوال خبرنگار فارس که علی دایی از کنایه‌های او ناراحت است، گفت: نمی‌دانم از کدام تیکه‌ها و کنایه‌ها صحبت می‌کند. من و دایی دوستان قدیمی هستیم. نمی‌دانم چه موردی را گفته است؟ فقط هفته گذشته خبرنگاری از من پرسید اگر پرسپولیس را ببرید خوشحالی می‌کنید؟ من گفتم نه. او گفت اگر پرسپولیس را ببرید مشت خود را گره می‌کنید و به هوا می‌پرید؟ من گفتم نه من این کار را نمی‌کنم. من همیشه با علی (دایی) دوست بوده‌ام و برای او مخصوصا در پرسپولیس این فصل آرزوی موفقیت می‌کنم.

وی ادامه داد: به عنوان یک پرسپولیسی‌ همیشه از این تیم حمایت می‌کنم. پرسپولیس نه مال من است، نه مال علی دایی، نه مال محمد رویانیان و نه مال پروین. پرسپولیس متعلق به مردم است و ما برای خوشحال کردن مردم باید همه کاری انجام دهیم. پرسپولیس در چند سال اخیر خوب نتیجه نگرفته و هواداران ما خیلی زجر کشیده‌اند. با این حال اگر از صحبت‌های من برداشت کنایه‌آمیزی شده است عذرخواهی می‌کنم. من هیچ قصد و غرضی هم در صحبت‌هایم نداشته‌ام. ۲۲ سال است که با دایی دوست هستم و به خودم اجازه نمی‌دهم که به او تیکه بپرانم.

وی در مورد اینکه در ابتدای جدایی‌اش از پرسپولیس از پرداخت نشدن مطالباتش ناراحت بود گفت: دوران سختی را در پرسپولیس سپری کردیم مخصوصا در نیم‌فصل اول فشار زیادی به ما آمد. حداقل کار این بود که در پایان بازی‌ها با ما تسویه حساب مالی انجام شود که این کار انجام نشد و من هم یکی دو مصاحبه کردم و باشگاه پرسپولیس هم بیانیه داد. امیدوارم همه چیز به خیر و خوشی حل شود. من فقط حق خودم را می‌خواهم. بیشتر از آن چیزی نمی‌خواهم. فقط آنچه در قراردادم هست را می‌خواهم. امیدوارم این مسئله حل شود. من در دوران رویانیان سرمربی پرسپولیس شدم و از او ممنون هستم. به عنوان سرمربی و مدیریت باشگاه هیچ مشکلی با هم نداشتیم و رابطه بسیار حسنه و عاطفی ای بود. امیدوارم مشکل مطالبات من هم حل شود تا بیشتر در موردش صحبت نکنیم.

سرمربی نفت تهران در مورد انگیزه‌اش از رویارویی با پرسپولیس گفت: یکی از روزنامه‌ها تیتر زده بود کینه یحیی و خشم دایی که این تیتر برای من اس ام اس شد اما من نمی‌دانم چرا باید از دایی کینه داشته باشم. دلیلی برای این کار وجود ندارد. من ۸ سال در این تیم بازی کرده‌ام و یک سال هم در آن مربیگری کرده‌ام. من خودم را مثال می‌زنم هرچه دارم از پرسپولیس است و خودم را مدیون پرسپولیس می‌دانم و برایش آرزوی موفقیت می‌کنم.

وی در مورد اینکه نفت از پرسپولیس قوی‌تر است یا ضعیف‌تر گفت: نمی‌توان گفت قوی‌تر یا ضعیف‌تر. هر تیمی که بهتر بازی کند و تمرکز بیشتری داشته باشد می‌تواند موفق‌تر باشد. اختلاف کیفی بازیکنان در لیگ برتر ما بیشتر از ۱۰ درصد نیست و این تفکرات مربیان است که پیروز می‌شود و بازیکنان هم در میدان باید دوندگی و جنگندگی داشته باشند تا به پیروزی برسند.

گل‌محمدی در مورد احتمال تغییر مدیرعامل باشگاه نفت با توجه به تغییر در وزارت نفت گفت: من چنین تغییری را حس نکرده‌ام. در این رابطه چیزی هم نشنیده بودم و این مسئله را از شما می‌شنوم. باشگاه نفت بودجه تعیین شده‌ای دارد و مشکلی هم در این زمینه وجود ندارد زیرا بودجه باشگاه نفت پیش از شروع فصل تعیین و مشخص شده است.

گل‌محمدی در پاسخ به سوال خبرنگار فارس که با توجه به اینکه نفت هوادار زیادی ندارد چرا با بازی در ورزشگاه آزادی موافقت نکردید گفت: ما هواداران آنچنانی‌ نداریم و تمام ورزشگاه در اختیار پرسپولیس خواهد بود. خوشحالم از این بابت که حتی بحث قانون ۱۰ درصد هم در مورد هواداران پرسپولیس مطرح نیست و فردا تمام تماشاگران پرسپولیس می‌توانند بازی را از نزدیک ببینند. ما فقط از ۱۰ درصد حق میزبانی خود استفاده کردیم و بازی را در ورزشگاه تختی انجام خواهیم داد. از مهدی تاج و کلیه عواملی هم که باعث شدند بازی در ورزشگاه تختی برگزار شود سپاسگزاری می‌کنم. این مسئله به ماهیت لیگ کمک بهتری می‌کند زیرا لیگ بازی‌های رفت و برگشت دارد هرچند بازی در ورزشگاه تختی هم برای پرسپولیس خیلی فرقی نمی‌کند و تمام سکوها متعلق به پرسپولیس است.

سرمربی نفت در مورد اینکه ملوان مقابل پرسپولیس ترسو بازی کرد و با وجود یک بازیکن بیشتر بازنده شد گفت: این قدرت پرسپولیس است که ۱۰ نفره توانست ملوان را شکست دهد. به بازیکنانم گفته ام که مقابل پرسپولیس شجاع بازی کنند، ما ترسو بازی نمی‌کنیم. پرسپولیس اسم بزرگی دارد ولی ما هم یک تیم ۱۱ نفره هستیم و به بازیکنانم اعتقاد کامل دارم و امیدوارم درخور نام و شان نفت بازی کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391