برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

باشگاه پرسپولیس درخواست دنیزلی را رد کرد

چهارشنبه، ۳۰ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۲۱ — تسنیم

وکیل باشگاه پرسپولیس گفت که این باشگاه نمی‌تواند بیش از این برای پردخت مطالبات به دنیزلی وقت بدهد

مصطفی شکری در خصوص آخرین وضعیت طلب باشگاه پرسپولیس از مصطفی دنیزلی گفت: این مربی برای پرداخت مطالبات پرسپولیس از ما یکی، ۲ ماه وقت خواسته اما باشگاه پرسپولیس نمی‌تواند بیشتر از این به دنیزلی وقت بدهد. ما به اندازه کافی به دنیزلی وقت دادیم.

وی در مورد حکم فیفا مبنی بر اینکه وینگادا باید مبلغی را به باشگاه پرسپولیس پرداخت کند، اظهار داشت: وقتی پرونده‌ای در کمیته انضباطی فیفا بررسی می‌شود، با توجه به میزان تقصیر طرفین مبلغی به عنوان هزینه دادرسی باید به این نهاد پرداخت شود.

وکیل باشگاه پرسپولیس ادامه داد: فیفا در پرونده وینگادا باشگاه پرسپولیس را صددرصد محکوم کرد و به همین خاطر کل هزینه دادرسی به عهده ما شد اما وقتی بعد از اعتراض پرسپولیس این حکم شکسته شد پرداخت بخشی از هزینه دادرسی به عهده وینگادا قرار گرفت.

شکری با اعلام اینکه وینگادا چیزی حدود ۳۰ میلیون تومان به پرسپولیس پرداخت می‌کند، گفت : مبلغ دریافتی مهم نیست، مهم این است که ما تحت هر شرایطی دنبال منافع باشگاه پرسپولیس هستیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391