برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حاشیه‌های بازی پرسپولیس و تراکتورسازی: استادیوم خالیه آذری جا نداره!

چهارشنبه، ۲ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۰۸ — فارس

با توجه به اینکه حدود دو ساعت به بازی پرسپولیس و تراکتورسازی باقی مانده حدود ۷ هزار نفر در ورزشگاه آزادی حضور دارند.

تیم‌های فوتبال پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز از ساعت ۲۲ و ۱۵ دقیقه امشب در افتتاحیه لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این در شرایطی است که در حال حاضر حدود ۷ هزار هوادار در ورزشگاه آزادی حضور دارند که تعداد طرفداران دو تیم در حال حاضر تقریبا مساوی است و به تشویق تیم خود می‌پردازند.

همچنین تنش‌هایی بین هواداران در ورزشگاه آزادی وجود دارد، نکته جالب این است که هواداران تراکتور در بدو ورودشان با سؤال‌هایی مبنی بر اینکه استادیوم خالیه آذری جا نداره، اعتراض‌هایی را به نحوه ورودشان به داخل ورزشگاه داشتند. همچنین چند لیدر نیز مسئول سامان‌دهی هواداران تراکتورسازی هستند.

هواداران تراکتورسازی در ورزشگاه آزادی بیشتر با پیراهن قرمز حضور دارند و با شعارهایی مبنی بر اینکه علی فقط کریمی، به تشویق بازیکن جدید خود می‌پردازند. آنها همچنین در اعتراض به سازمان لیگ و عدم بازی کریم انصاری‌فرد در دیدار امروز که توسط رسانه‌ها به گوششان رسیده اعتراض‌هایی را به پرسپولیسی‌ها و سازمان لیگ با شعارهایی مبنی بر اینکه «پرسپولیس، سازمان لیگ پیوندتان مبارک»، سر ‌می‌دادند.

همچنین پرچم‌های مختلفی را تبریزی‌ها به ورزشگاه آزادی آورده‌اند که بر روی آن به زبان‌ آذری مطالبی نوشته شده است.

اطراف ورزشگاه ازدحام زیادی شده است.

اکثر هواداران بلیت ۱۵ هزار تومانی می‌خرند.

سفره‌های افطار در چمن‌های داخل ورزشگاه آزادی توسط هواداران پهن شده است.

هنگام ورود هواداران از آنها سوال می‌پرسند که طرفدار پرسپولیس هستند یا هوادار تراکتورسازی.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391