برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پولادی تا چهارشنبه در بیمارستان می‌ماند

یکشنبه، ۶ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۴۸ — باشگاه خبرنگاران

به تصمیم پزشک جراح و برای اطمینان از اقدامات پرستاری مطلوب پس از جراحی، مهرداد پولادی تا روز چهارشنبه در بیمارستان بستری خواهد بود.

مهرداد پولادی

بنابر اعلام کادر پزشکی تیم فوتبال پرسپولیس، پس از معاینات صبح امروز، پزشک جراح مهرداد پولادی تصمیم گرفت او را تا روز چهارشنبه در بیمارستان نگه دارد.

حقیقیت در این ارتباط گفت: پزشک جراح از روند کار بسیار راضی است. از قبل هم قرار بود وضعیت پولادی امروز بررسی شود. در نهایت نظر به اهمیت اقدامات پرستاری پس از جراحی بویژه در اعمال پیوند، تصمیم گرفته شد او تا سه روز دیگر یعنی تا روز چهارشنبه در بیمارستان بستری باشد.

با این توضیحات به نظر می‌رسد با توجه به اینکه پولادی پس از اعمال جراحی قبلی دچار عفونت شده بود، گروه پزشکی معالج می‌خواهند تمام جوانب امر را زیر نظر داشته باشند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391