برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پولادی:بعضی‌ها به جای روحیه نوشتند پولادی تمام شد این نامردی بود

سه‌شنبه، ۸ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۵۳ — گل

مصدومیتش یکی از عجیب ترین مصدومیتهای فوتبالی بود.اگرچه بعضی‌ها در حقش کم لطفی کردند اما رو سیاهی به زغال ماند چرا که مهرداد پولادی حالا زخم پایش را عمل کرده و می خواهد با قدرت برگردد مهرداد قطعاً یکی از بهترین چپ های ایران است.

مهرداد پولادی

مصاحبه&#۱۶۰; مهرداد پولادی در بیمارستان دی بخوانید.

آقا تبریک بالاخره مشکل مصدومیتت حل شد،خوبی؟

بله خدارا شکر واقعاً یک تشخیص اشتباه ما را به این روز انداخت واگرنه این فقط یک زخم ساده بود و مشکل خاصی نبود اما خب این زخم خوب نشد و برای ما مشکل ساز شد.

ما که باورمان شده بود این مصدومیت خیلی بزرگ است؟

زرگ نبود عجیب بود اما خب بعضی‌ها نامردی کردند و نوشته بودند پولادی دیگر نمی تواند فوتبال بازی کند واقعاً به چه چیزی می خواستند برسند که این حرفها را مطرح کردند اما مهم نیست فعلاً که من پایم را عمل کردم و به لطف خدا به زودی برمیگردم تا با قدرت ادامه دهم.

یعنی آشیل و پارگی تاندون و این چیزها نبود؟

نه بابا فقط یک زخم عادی که به خاطر اینکه در آن ناحیه به خاطر رسیدن به بازی‌ها مدام کورتن تزریق می کردم سلول هایش مرده بود و پوست رشد نمی کرد و اصطلاحاً زخم خوب نمی شد اما با این عمل آن قسمت را ترمیم و باز سازی کردند و به امید خدا ۷هفته دیگر شوت می زنم.

احساس تنهایی نمی کنی؟

نه وقتی در کنار خدا هستی احساس تنهایی نمی کنی اما خب پرسپولیسی‌ها خیلی به من لطف داشتند و به ملاقاتم آمدند و بهترین شرایط را برای بستری کردن من فراهم کردند.هم آقای رویانیان و هم دایی پیگیر مشکل من بودند و جا دارد به آنها بگویم دمتان گرم ممنونم.

البته یک تشکر ویژه هم از هوادارانی که من را تنها نداشتند و مدام حال مرا می پرسیدند و یا به بیمارستان آمدند از همه آنها ممنونم.

خب از فدراسیون چه کسانی به ملاقات تو آمدند؟

هیچ کس.....

هیچ کس،!مگر می شود تو بازیکن ملی هستی شوخی می کنی؟

نه جدی می گویم هیچ کس نیامد به من یک سر بزند اشکالی ندارد حتماً سرشان شلوغ بوده و کار داشتند.

اشکان دژاگه در باشگاه خودش مصدوم شد اما اینجا تی شرتش را پوشیدند مگر تو در کجا مصدوم شدی؟

نمی دانم فقط من انتظار داشتم به یاد من بودند،پاداش صعود را هم به من ندادند اما این‌ها مهم نیست مهم این است که خوشحالم تیم به جام جهانی رفت و این برای همه فوتبالیست‌ها خوب است و مهمتراین است که خدا با من است.

پرسپولیس را چطور می بینی؟

خدارا شکر با آمدن آقای دایی تیم جان گرفته و فکر کنم امسال به لطف خدا به جایگاه واقعی خودمان می رسیم.

تا حالا با دایی کار کرده ای؟

نه امسال اولین سال است اما برایم افتخار بزرگی است و اینکه دایی خیلی با معرفت است و در همین زمان کم خیلی هوای من را داشت و پیگیر مصدومیتم بود.علی آقا شخصیت بزرگی دارد و این بزرگی می تواند به پرسپولیس کمک بزرگی کند.

چه زمانی مصدومیتت خوب می شود؟

۶هفته باید استراحت کنم به امید خدا فکر کنم در هفته هفتم بتوانم شوتزنی کنم.

من خیلی با انگیزه ام و می خواهم با قدرت برگردم از هواداران می خواهم منتظر من بمانند چراکه می خواهم یک فصل رویایی را در کنار آنها بگذرانم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391