برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رأفت: پرسپولیس تنها برای مهدوی کیا پول ندارد!

دوشنبه، ۲۸ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۲۵ — باشگاه خبرنگاران

کارشناس و پیشکسوت فوتبال ایران گفت: متأسفانه ما برای هر کاری و هر کسی حاضریم هزینه کنیم اما به تجلیل از بزرگان ورزشی مثل مهدوی کیا که می‌رسد مسئولان دم از بی‌پولی می‌زنند.

پایان رأفت

پایان رأفت اظهار داشت: هامبورگی‌ها اگر هم به تهران بیایند بخاطر مهدوی کیا است چرا که برای وی ارزش قائل هستند و اینکه برخی مسئولان اشاره کنند که برای برگزاری بازی تدارکاتی و خداحافظی با این تیم آلمانی با مشکل‌هایی روبرو هستند تعجب می‌کنم زیرا ما برای خرید یک بازیکن منابع‌مالی مورد نیاز را در اختیار داریم اما برای تجلیل از بازیکن بزرگی همچون مهدوی کیا که بهترین بازیکن تیم ملی فوتبال ایران و پرسپولیس بود و در زمره با اخلاقترین فوتبالیست‌های ایران نیز قرار گرفته است فاقد منابع مالی لازم هستیم.

وی تصریح کرد: تجلیل از مهدوی کیا جنبه ملی و بین‌المللی دارد و با این کار ما نام ایران را در اذعان خارجی‌ها حفظ خواهیم کرد.

وی افزود: البته مهدوی کیا شانس آورده که در هامبورگ بازی می‌کرد و آلمانی‌ها راغب هستند تا برای تجلیل از وی حاضر به برگزاری بازی دوستانه با پرسپولیس شوند زیرا بزرگان دیگری مثل دایی، عابدزاده، عزیزی، استیلی، پیروانی، و... بوده‌اند که بدون اینکه تجلیلی از آنها صورت گیرد از فوتبال خداحافظی کردند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391