برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پیش بازی راه آهن- سایپا: کم تماشاچی ترین بازی روز

پنجشنبه، ۱۰ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۲۸ — گل

هفته دوم لیگ برتر پر از دربی است از دربی تبریز گرفته تا دربی شمال اما شاید یکی از مظلوم ترین دربی های این هفته بازی بین دو تیم راه آهن و سایپا باشد

پس از رفتن علی دایی به پرسپولیس منصور ابراهیم زاده جانشیم او شد ، برخلاف سال‌ها پیش که علی دایی جانشین ابراهیم زاده شد .
ابراهیم زاده سالها در تیم ملی دستیار مربیان مختلف بود اما پس از مربیگری در ذوب آهن توانست یک هویت مستقل برای خودش ایجاد کند. شاگردان ابراهیم زاده در هفته گذشته لیگ برتر نتوانستند بازی دلخواه او را در هفته اول لیگ ارائه دهند و با یک تساوی لیگ را آغاز کردند. ابراهیم زاده پس از روی کار آمدن در راه آهن خریدهای مناسبی را در بازار نقل و انتقالات داشت و توانست پس از رفتن دایی و تعدادی زیادی از بازیکنان این تیم تمیش را دوباره ترمیم کند. بازیکنانی همچون کاسترو ، عالیشاه ، جهانگیر عسگری، مامانی و عباسفرد از جمله بازیکنان تاثیر گذاری بودند که راه آهن از دست اما با ورود میلاد نوری، رامین رضائیان، وحید طالبلو امین منوچهری خلاء بازیکنان از دست رفته را پوشش دهد. یکی از خصوصیات تیم های ابراهیم زاده نتیجه گرا بودن این تیم‌ها و استفاده از ضد حملات سریع و انتقال سریع بازی از دقاع به حمله است که این تیم را می تواند برای هر تیم تبدیل به یک خطر جدی کند.
در سمت مقابلسایپا در این فصل ترجیح دادند هدایت تیمشان را به فیرات که مدتی دستیار علی دایی در تیم ملی بود بدهند و با او اعتماد فصل جدیدی را با بازیکنان تقریبا جوانشان آغاز کنند. دربازی گذشته شاگردان فیرات در رشت با گلی که در دقایق تلف شده بازی دریافت کردند باید گفت به نوعی جام زهر را سر کشیدند و به تساوی رضایت دادند. شاگردان فیرات در ضربات ایستگاهی و همچنین ارسال و نفوذ از کناره‌ها مهارت خاصی دارند و از معدود حملاتشان به نحو احسند استفاده می کنند. یکی از خصوصیاتی که هر دو تیم در آن تبحر خاصی دارند استفاده از ضد حملات است که می تواند بر جذابیت بازی بیفزاید. سایپا در فصل جاری در فصل نقل و انتقالات سعی کرد تا بیشتر بازیکنان با آتیه و جوان را به خدمت بگیرد و در کنارآن گوش چشمی هم به بازیکنان با تجربه ای همچون ثابتی،رحمتی و ناصحی داشته باشد تا بدین صورت بتواند خلاء بازیکنانی همچون دقیقی و رحمان احمدی را پوشش دهد.

نوستالوژی از نوع یک بر صفر
نکته جالب در مورد بازی های این دو تیم در کرج این است که این دو تیم در ۳ فصل اخیر بازیشان در کرج با نتیجه یک بر صفر به سود راه آهن به پایان رسیده است.این دو تیم تا کنون ۱۶ بار در ادوار لیگ برتر به مصاف یکدیگر رفته اند که در این میان سایپا در ۶ بازی برنده از میدان خارج شده است و در آن سوی میدان نیز راه آهن ۵ پیروزی به دست آورده که به این ترتیب ۵ دیدار دو تیم هم با تساوی خاتمه یافته است. فصل گذشته در بازی رفت دوم تیم در ورزشگاه انقلاب کرج با برتری راه آهن به پایان رسید اما بازی برگشت در ورزشگاه اختصاصی راه آهن با نتیجه تساوی به پایان رسید.

پیش بینی
اگر بخواهید یک پیش بینی درست از این بازی داشته باشید نباید زیاد دلتان را به یک بازی دل نشین آن هم با بدنسازی های اول فصل خوش کنید. اکثر بازی های این دو تیم در کرج با گل های نه چندان زیاد به پایان رسیده اما با توجه به و ضعیت کنونی دو تیم باید بیشتر به یک نتیجه تساوی بین دو تیم دلخوش بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391