برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قولهای رویانیان در جلسه با تیم فوتسال بانوان پرسپولیس؛ طلبهایتان را می‌گیرید، سال بعد هم تیم داریم

یکشنبه، ۱۳ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۲۷ — باشگاه خبرنگاران

محمد رویانیان در دیدار با اعضای تیم فوتسال بانوان پرسپولیس به آنها قول داد، طلبهای خود را به زودی دریافت می‌کنند و تصمیم این باشگاه حفظ تیم است.

محمد رویانیان

تیم فوتسال بانوان پرسپولیس پس از آنکه تقریبا با همین ترکیب، اما تحت نام‌های دیگر موفق به کسب قهرمانی‌های مکرر شد، از اواسط ۲ فصل پیش تحت نام پرسپولیس درآمد.

در پی همین اتفاق بود که حدود یک سال قبل ناگهان اعلام شد جشنی به مناسبت قهرمانی تیم فوتسال بانوان پرسپولیس برپا خواهد شد و این درحالی بود که چه خبرنگارن و چه اعضای خود باشگاه از وجود چنین چیزی بی خبر بودند.

این تیم سال گذشته با هدایت باشگاه پرسپولیس به نایب قهرمانی بسنده کرد. در حالیکه در طول فصل با مشکلات مالی روبرو بودند.

اعضای این تیم بر اساس شنیده‌ها بخش اعظم مطالبات خود را دریافت نکرده اند اما مدیر عامل پرسپولیس در جلسه ای، امیدها را به اعضای این تیم برگرداند.

وی خبر از پرداخت مطالبات و حفظ تیم داد. با این وجود نمی توان با قطعیت از ادامه فعالیت این تیم تحت نام پرسپولیس سخن گفت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391