برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان: از خلیل زاده و یعقوب کریمی به دادگاه شکایت می کنیم

دوشنبه، ۷ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۰۶ — گل

از دو بازیکن سپاهان قطعا به مراجع قضایی شکایت خواهیم کرد. حالا آقایان کار خودشان را انجام دهند و ما هم کار خودمان را می‌کنیم

دعوا بالا گرفته. حالا رویانیان هم می خواهد مقابل سپاهان مقابله به مثل کند. شکایت از شجاع خلیل زاده و یعقوب کریمی به دادگاه کیفری!

محمد رویانیان ‌در واکنش به اقدام مسئولان سپاهان و عکس‌العملی که دهنوی از خود نشان داده، اظهار داشت: ما با باشگاه سپاهان و آقای حسن‌زاده جلسه بسیار خوبی را برگزار کردیم اما عدم توجه به گرفتن نتیجه در این جلسه اتفاقاتی است که اکنون رخ داده است. حکم دهنوی سریعا اعلام شد اما متاسفانه با بازیکنان خاطی سپاهان هیچ برخوردی نکردند. نتیجه‌اش هم همین است که همه به سمت یکدیگر حمله‌ور شوند.

وی افزود: من نمی‌دانم آقایان با توجه به اینکه کمیته انضباطی در فوتبال است، به چه حقی مسائل را به مراجع غیرفوتبالی می‌کشند. ابتدا باید این مسئله را بگویم بنده به دهنوی بابت مصاحبه ای که انجام داده و کار درستی نبود، تذکری جدی می‌دهم. بازیکن نباید علیه مدیرعامل و تیم دیگری صحبت کند. او باید همه چیز را با من در میان می‌گذاشت.

رویانیان ادامه داد: ما دیگر مقابل سپاهانی‌ها و دو بازیکنی که به قانون عمل نکردند، کوتاه نمی‌آییم چون ضرر کردیم و همه چیز را به کمیته انضباطی واگذار کردیم اما حالا برای حق و حقوق‌ خودمان مثل آقایان عمل خواهیم کرد.

وی ادامه داد: در جلسه‌ای که بین من، رحیمی و حسن‌زاده حدود ۳ ساعت تا نیمه شب طول کشید قول و قرارها و تفاهم‌هایی انجام شد و گفتیم همه به رای کمیته انضباطی احترام می‌گذاریم اما به صورت عجیب غریبی حکم دهنوی را دادند اما حکم خاطیان باشگاه سپاهان را ندادند. چرا باید این طور باشد؟

مدیرعامل قرمزها یادآور شد: من از حسن‌زاده گلایه کردم ایشان در آن زمان گفت من هفته آینده حکم بازیکنان سپاهان را هم اعلام می‌کنم اما چه شد؟ من گلایه دارم چون عدالت رعایت نشده و نتیجه‌اش هم این است که باشگاه سپاهان با الفاظی نامناسب خطاب به بازیکن ما اعلام جرم می‌کند و به مراجع قضایی می‌رود.مگر در داخل فوتبال ما مرجعی به نام کمیته انضباطی نیست تا آقایان به خود اجازه دهند این کارها را انجام دهند.

وی افزود: حالا این طور شده من هم نسبت به دو بازیکن اگر لازم باشد شکایت می‌کنم و مطمئن باشید تا دقیقه ۹۰ هم آن را پیگیری می‌کنم و پا پس نمی‌کشم اما باز هم برای من جای سؤال است که چرا کمیته انضباطی حکم دهنوی را صادر کرده اما سپاهان را نه. چه کسی باید جواب من را بدهد آیا تخلف دهنوی بیشتر بوده یا آن بازیکن دیگر.

رویانیان ادامه داد: یک بازیکن سپاهان با ۳ باشگاه قرارداد امضا کرده و تخلف انجام داده چرا باید این طور شود البته من تاکید می‌کنم قرار بود همه چیز با تفاهم حل شود اما نه سپاهانی‌ها و نه کمیته انضباطی پایبند آن جلسه نبودند. در حال حاضر من هم می‌دانم چه کاری باید انجام دهم.

وی یادآور شد: دو روز قبل با باشگاه سپاهان و رحیمی حرف زدم و گفتم طرف حساب شما دیگر دهنوی نیست و ما هستیم اما نمی‌دانم چرا مطالبی را روی سایت خودشان با این الفاظ ناپسند و اعلام جرم می‌زنند؟ اشکالی ندارد ما هم به مراجع قضایی شکایت می‌کنیم.

وی تاکید کرد: البته باز هم می‌گویم من به دهنوی تذکری جدی می‌دهم چون او حق نداشت درباره مدیران سپاهان این طور حرف بزند. هر چند که می‌دانم او از حرف‌هایی که به وی نسبت داده شده، ناراحت است. خودتان امروز ببینید که چه اتفاقاتی برای این بازیکن پرسپولیس افتاده است البته او باید همه چیز را به باشگاه می‌سپرد حالا هم خیال دهنوی و همه راحت اگر ادامه داشته باشد از دو بازیکن سپاهان قطعا به مراجع قضایی شکایت خواهیم کرد. حالا آقایان کار خودشان را انجام دهند و ما هم کار خودمان را می‌کنیم. دوست داشتیم در فضایی آرام همه چیز حل و فصل شود اما دوستان دوست ندارند این اتفاق بیفتد و ما هم جور دیگری جلو می‌رویم ولی باز هم اعلام می‌کنم این نتیجه اقداماتی است که آقایان برای ما تصمیم گرفتند اما برای سپاهان خیر.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391