برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شمسایی: تورنمنت کویت راضی‌کننده بود

سه‌شنبه، ۸ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۱۷ — فارس

سرمربی - بازیکن تیم فوتسال دبیری گفت: حیف است که بازیکن توانمندی چون احمدی محروم باشد و به دنبال کاهش محرومیت او هستیم.

وحید شمسایی

وحید شمسایی در خصوص شرایط تیم فوتسال دبیری عنوان کرد: ما پس از حضور در تورنمنت کویت به علت اینکه بازیکنان فشار زیادی را تحمل کردند و همچنین روزه هم بودند به آنها استراحت دادیم، البته تمرینات را دنبال می‌کنیم و به آنهایی که در تبریز هستند تمریناتی داده‌ایم و خود ما هم پنج شش روز دیگر به تبریز می‌رویم.

وی در خصوص حضورش در تورنمنت کویت و انتقادهایی که نسبت به نتایج ضعیف دبیری در این رقابت‌ها صورت گرفته، خاطرنشان کرد: به هر حال همانطور که از اول هم گفتم من موافق با حضور در این رقابت‌ها نبودم اما از آنجایی که باشگاه قول داده بود در مسابقات حاضر شدم، سطح رقابت‌ها بسیار بالا بود و اگر می‌دانستم اینگونه است با تیم اصلی حاضر می‌شدم البته به عنوان اردو رقابت‌های راضی‌کننده‌ای بود. انتقاد هم اگر سازنده باشد، خوب است و از آن استفاده می‌کنیم. از زمانی که کار را شروع کردم این آمادگی را داشتم که به من حمله کنند و باید با این موضوع کنار بیاییم. به دنبال سازندگی هستم. از روز اول هم هدف من در خصوص رفتن به کویت آمادگی و شناخت بازیکنان بود. من تنها با سه چهار بازیکن که به کویت برده بودم به توافق رسیدم.

سرمربی - بازیکن دبیری در خصوص بازیکنانی که جذب کرده، تصریح کرد: بهروز جعفری به ما ملحق شده و مجید رئیسی هم با ما قرارداد بسته و به احتمال ۹۹ درصد در فصل آینده برای دبیری بازی خواهد کرد، او به دنبال رضایتنامه خود از میثاق است که البته رضایتنامه‌اش مشکلی ندارد و فقط برای احترام به آنها مراجعه می‌کند. همچنین من قصد داشتم مصطفی طیبی را هم به دبیری بیاورم اما او اعلام کرد که نمی‌خواهد به فوتسال برگردد و قصد دارد در فوتبال بازی کند.

شمسایی در مورد اینکه آیا برای جذب حمید احمدی و سید نصرالله مؤمن نیز برنامه دارد، خاطرنشان کرد: سید مؤمن کارش در هفته آینده تمام خواهد شد. او تا ماه آبان نمی‌تواند بازی کند و محروم است. همچنین حمید احمدی هم جذب خواهیم کرد. او صحبت‌هایی با منصوری انجام داده و تسویه حساب مالی و رضایتنامه‌اش را در دست دارد و مشکلی از این بابت ندارد. احمدی هم نمی‌تواند تا دی برای ما بازی کند اما ما به دنبال این هستیم که محرومیت او را کاهش دهیم. او با ما تمرین می‌کند.

وی افزود: او بازیکن توانمندی است و حیف است بازیکنی که می‌تواند برای تیم ملی مفید باشد از فوتسال دور باشد. پنج شش ماه پا به توپ نشده بود و زده شده بود. خود دبیری هم به دنبال کاهش محرومیت اوست و شنیده‌ام که افتخاری هم به دنبال چنین کاری است. خسوس هم می‌خواهد که او را در تیم ملی داشته باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391