برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شرایط ثبت‌نام رایگان خبرنگاران در دانشگاه پرسپولیس

پنجشنبه، ۱۷ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۰۵:۴۳ — ایسنا

حسین قدوسی شرایط پذیرش خبرنگاران در دو رشته خبرنگاری ورزشی و گویندگی ورزشی در دانشگاه پرسپولیس را توضیح داد.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس با اشاره به پذیرش رایگان خبرنگاران ورزشی در دو رشته خبرنگاری ورزشی و گویندگی ورزشی در دانشگاه علمی – کاربردی پرسپولیس اظهار کرد: به مناسبت روز خبرنگار رویانیان به عنوان رییس هیات امنای دانشگاه دستور داده که خبرنگاران می‌توانند در دو رشته خبرنگاری ورزشی و گویندگی ورزشی به صورت رایگان ثبت نام کنند. ضمن تبریک روز خبرنگار به اصحاب رسانه با توجه به استقبال خبرنگاران باید مواردی را به اطلاع این دوستان برسانم.

وی ادامه داد: شرایط ثبت نام در دانشگاه علمی – کاربردی پرسپولیس بدین گونه است که خبرنگاران باید دارای مدرک کاردانی در هر رشته‌ای باشند و همچنین می‌بایست معرفی‌نامه خود از سردبیر یا مدیر مسئول رسانه مربوط را به باشگاه پرسپولیس ارسال کنند تا پس از تایید مدیر روابط عمومی باشگاه و رییس دانشگاه پرسپولیس ثبت نام از آن‌ها انجام شود.

قدوسی همچنین گفت: دانشگاه علمی - کاربردی پرسپولیس از آغاز ماه مهر در ۱۲ رشته از علاقه‌مندان ثبت نام به عمل می‌آورد. رشته‌هایی که منحصرا و برای اولین بار در کشور در دانشگاه پرسپولیس ایجاد شده است. رشته‌هایی مثل حقوق ورزشی، عکاسی ورزشی، پزشکیاری ورزشی و... که تسهیلاتی برای خبرنگاران و همچنین هوادارانی که دارای کارت هواداری هستند برای ثبت نام در این رشته‌ها در نظر گرفته می‌شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391