برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تیتر تند روزنامه پرسپولیس ؛ احتمال شکایت فتح الله زاده از رویانیان

یکشنبه، ۶ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۰۵ — گل

روزنامه پرسپولیس تیتر یکش را داده به حرف های رسول خطیبی اما تیتر از دل حرفها انتخاب نشده.تیتر انتخابی سردبیر روزنامه رویانیان قطعا بار حقوقی دارد و می تواند مورد شکایت قرار بگیرد

می گوینداستقلال جوان ( روزنامه هواداری استقلال که به دلیل سردبیری فتح الله زاده ارگان غیررسمی آنها هم هست ) یک آیین نامه انضباطی سفت و سخت دارد برای تیتر زدن توهین آمیز علیه پرسپولیس یا هر تیم دیگری.بازهم می گویند تنها در مواردی که فتح اله زاده شخصا خیلی عصبانی باشد شخص حاجی مجوز حمله و جدل رسانه ای با روزنامه های دیگر را صادر می‌کند ، اگرچه آنها هروقت که توانسته اند در چزاندن حریف کم نگذاشته اند .در عین حال در طرف مقابل روزنامه پیروزی ( ارگان هواداری پرسپولیس ) برای کری خوانی گرین کارت دارد.اما روزنامه پرسپولیس ( ارگان باشگاه با مدیرمسئولی رویانیان ) دستور آتش ویژه دارد.

آخرین نمونه حمله این روزنامه به استقلال با تیتر قهرمانی دوریالی است.روتیتر به رسول خطیبی اشاره داردو نتیجه اش این است که استقلال این طوری ( با دیدن دم بازیکنان حریف) قهرمان می شود واین قهرمانی دوریال هم نمی ارزد.

با در نظر گرفتن رویکرد جدید فتح اله زاده در پایان دادن به مدارا با رسانه ها، به نظر می رسد استقلال نسبت به این تیتر واکنش سنگینی نشان دهد.کمی صبر کنید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391