برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شکری: ۱۰ روز دیگر به دنیزلی فرصت می‌دهیم

دوشنبه، ۲۱ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۰۹:۴۴ — فارس

مشاور حقوقی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: دنیزلی در نامه‌ای به ما اعلام کرده که در حال حاضر در یونان است اما ما فقط ۱۰ روز دیگر به او وقت می‌دهیم.

مصطفی دنیزلی و تیم پرسپولیس

مصطفی شکری در خصوص پرونده مانوئل ژوزه اظهار داشت: از این پرونده فعلا خبر خاصی نیست فقط فیفا در سه نامه از ما مدارکی خواسته که ما هم برای آنها جامع و کامل ارسال کردیم.

وی درباره شکایت آرفی نیز گفت: او ابتدا شکایتی را به فیفا انجام داد و سپس به وی اعلام شد که باید موضوع را در ایران پیگیری کند. به همین دلیل آرفی شکایت خود را به کمیته انضباطی انجام داد که کمیته انضباطی نیز اعلام کرد که پولی بالغ بر ۱۰۰ هزار دلار باید به ایشان پرداخت شود البته این پول کمی بیشتر از ۱۰۰ هزار دلار است.

مشاور حقوقی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس افزود: او به تازگی به فیفا رفته و گفته که رأی کمیته انضباطی ایران عملی نشده است و به همین دلیل فیفا از این بازیکن مدارکی خواسته و رونوشت‌های نامه‌ها را برای ما ارسال کرده است. متأسفانه زمانی که آرفی در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ما را متهم به پرداخت پول‌هایش کرده کسی نبوده که در این مورد درخواست تجدید نظر خواهی داشته باشد. به همین دلیل این رأی علیه ما صادر شده اما نمی‌شود گفت که رأی صادره برای ما خطرناک است.

شکری ادامه داد: البته رأی صادره کمیته انضباطی باید یک ماهه عملی شود که ما هم پیگیر این پرونده هستیم تا تکلیف را روشن کنیم. ولی به آرفی در همین رسانه اعلام می‌کنیم بهتر است که در یک نشست برسر قیمت و مبلغ پرداختی با یکدیگر کنار بیاییم و این مشکل را حل کنیم.

شکری در مورد پرونده دنیزلی نیز گفت: ایشان باید پول پرسپولیس را پرداخت کند اما او به ما اعلام کرده که در حال حاضر در یونان است و هفته آینده بر می‌گردد. ما هم دوست داریم که وارد فاز حقوقی نشویم به همین دلیل ۷ الی ۱۰ روز به آن فرصت دادیم تا تکلیف را روشن کند و پول ما را پرداخت کند در غیر این صورت لایحه شکایتی خود را به فیفا ارسال خواهیم کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391