برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اسکوکیچ: پرسپولیس بازی جوانمردانه را رعایت نمی‌کند

جمعه، ۲۵ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۲۱:۴۴ — تسنیم

سرمربی ملوان انزلی گفت: جاه‌طلب نبودیم و با احترام گذاشتن به پرسپولیس بازنده شدیم.

دارگون اسکوکیچ

دراگان اسکوکیچ بعد از شکست یک بر صفر ملوان مقابل پرسپولیس گفت: در ۳۰ دقیقه ابتدای بازی خوب بودیم و انسجام لازم را داشتیم اما بازی را با وجود داشتن یک بازیکن بیشتر از دست دادیم. تیم ما به اندازه کافی برای بردن جاه‌طلب نبود و به دلیل آنکه احترام زیادی برای پرسپولیس قائل شدیم این دیدار را از دست دادیم. با یک بازیکن بیشتر بازی می‌کردیم و باید پیروز می‌شدیم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم که چرا بازیکنان شما جاه‌طلب نبودند، تصریح کرد: این اشتباه من بود که نتوانستم حس جاه‌طلبی را به آنها انتقال دهم. من برای پرسپولیس احترام قائل هستم اما هیچگاه برای باخت به زمین نمی‌روم و دفعه بعد تیم خود را به گونه‌ای می‌بندم که با شهامت بازی کند.

سرمربی ملوان درباره رعایت نکردن بازی جوانمردانه از سوی تیمش خاطرنشان کرد: به بازی جوانمردانه اعتقاد دارم اما آنالیزور تیم من گزارش داده بود که پرسپولیس این موضوع را رعایت نمی‌کند. اگر در بازی امروز شرایط متفاوتی پیش می‌آمد و پرسپولیس توپ را به بیرون نمی‌زد آن‌ وقت چه می‌گفتید؟ با این حال ما توپ را به بیرون زدیم و اتفاقا همین موضوع نشان می‌دهد که جاه‌طلب نبودیم.

اسکوکیچ ادامه داد: من تیمی را می‌خواهم که بازی را ببرد نه اینکه بترسد. ما یک بازیکن بیشتر داشتیم و باید بازی را با شهامت بیشتری انجام می‌دادیم. به همین دلیل در بازی‌های آینده با بازیکنان با شهامت بیشتر استفاده می‌کنم.

وی درباره داوری بازی تاکید کرد: راجع به داوری مسابقه صحبت نمی‌کنم اما معتقدم داور بازی امروز می‌تواند به لیگ انگلیس برود چون مانند آنها قضاوت می‌کند.

سرمربی ملوان درباره اینکه تیمش در این بازی شانس نداشته اظهار داشت: من به پرسپولیس تبریک می‌گویم آنها با یک بازیکن کمتر ما را بردند. به هر حال آنها کار خود را کردند و ما کار خود را انجام دادیم.

اسکوکیچ در پاسخ به این سوال که پرسپولیس بهتر بازی کرد و پیروز شد، گفت: ما بازی را باخته‌ایم و من از تیم خود پیروزی می‌خواهم. به پرسپولیس احترام می‌گذاریم اما باید جاه‌طلبی تیم خود را هم افزایش دهیم.

وی درباره اینکه تیمش بازیکن تمام‌کننده نداشته، گفت: من با رفتار بازیکنانم موافق نیستم و سعی می‌کنم رفتار آنها را عوض کنم چرا که ذهنیت متفاوتی دارم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391