برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سبحانی: سایپا فقط ۳۰ تماشاگر داشت

سه‌شنبه، ۱۵ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۲۵ — فارس

مدیرعامل باشگاه سایپا از اعتراض به حکم کمیته انضباطی برای کسر یک امتیاز از این باشگاه خبر داد.

خلیل سپهر سبحانی

به نقل از سایت باشگاه سایپا، خلیل سپهرسبحانی گفت: به نظر می رسد کمیته انضباطی دچار اشتباه شده است و یا براساس گزارش های بررسی نشده رای صادر کرده است ،این حکم قطعا اصلاح خواهد شد. سایپا به معنای واقعی کلمه یک باشگاه فرهنگی ورزشی است و سوابق این باشگاه در سال های گذشته نشان می دهدکه اصول اخلاقی و فرهنگی سرلوحه کارآن بوده است. متعجبم که رئیس محترم کمیته انضباطی چگونه در مصاحبه خود اعلام می‌کند این باشگاه‌ها دارای سابقه در بی احترامی تماشاگرانشان بوده اند.

مدیرعامل باشگاه سایپا با اشاره به این مطلب که در مسابقه با راه آهن همه تماشاگران سایپا از حدود ۳۰ نفر فراتر نمی رفت، افزود: قطعا مسئولان کمیته انضباطی نیز از این موضوع بی خبر بوده اند و بر اساس گزارش های غلط حکم صادر کرده اندکه امیدوارم این موضوع اصلاح شود، در غیر این صورت از طریق اعتراص به حکم صادره در کمیته استیناف، قطعا از حقوق باشگاه سایپا دفاع خواهیم کرد.

سپهر سبحانی در ادامه اظهار داشت: ظاهرا اتفاقات مسابقات پرتماشاگر و تخلفاتی که در آنها روی داده است، زمینه صدور حکم مشابه برای باشگاهی چون سایپا را سبب سازشده تا کمیته انضباطی کمتر مورد اعتراض تیم های پر تماشاگر قرار گیرند. ما اینجا توصیه می کنیم بهتر است مسئولان فدراسیون فوتبال با نظارت و دقت بیشتر و جلوگیری از بروز چنین اقدامات شتابزده ای باشگاه هایی که همواره در گسترش فرهنگ و اخلاق پیش قدم بوده اند را مایوس نکنند.

مدیرعامل شرکت فرهنگی ورزشی سایپا ادامه داد: از مسئولان کمیته انضباطی نیز انتظار داریم حتی اگر چند نفر از تماشاگران در یک مسابقه دچار لغزشی می شوند، به سوابق قابل تعریف باشگاه های چون سایپا توجه کنند و آنها را قربانی باشگاه های پرطرفدار نکنند. همچنین انتظار داریم کمیته انضباطی اصول اخلاقی را بیش از همه رعایت کند و قبل از قطعی شدن حکم و ابلاغ آن به باشگاه‌ها از رسانه ای کردن مسائل خودداری کند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: به هرحال باشگاه سایپا همچنان بر رسالت خود برای پاسداری از اخلاق و ارزش های اسلامی در محیط ورزش پا فشاری می‌کند و این کج سلیقگی‌ها تاثیری در روند ارزشی این باشگاه نخواهد داشت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391