برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

طاهری: خجالت‌زده تقوی هستم

جمعه، ۴ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۳۸ — فارس

مربی تیم فوتبال مس کرمان گفت: از اینکه مجتبی تقوی به خاطر من کارش را رها کرد، خجالت‌زده او هستم.

بیژن طاهری در مورد اینکه مدیرعامل باشگاه مس به دیدن او آمده است یا نه، ‌گفت: نه ایشان به دیدن من نیامده است. حتی مصاحبه‌ای از او دیدم که گفته بود با من تلفنی تماس گرفته است که باید بگویم ایشان حتی به من تلفن هم نکرد. من یک شماره از او در تلفن همراهم دارم که با آن شماره تماسی هم با من گرفته نشده است. احتیاجی هم به این مسائل ندارم. دنبال مقصر یا چیز دیگری هم نیستم. فقط این را می‌گویم که خدا به من رحم کرد. از آنها هم خواستم مراقب باشند تا این بلا بر سر فرد دیگری نیاید. آنها با شیلنگ مرا کتک زدند البته در دستشان ابزارهایی هم بود که از آنها استفاده نکردند.

وی ادامه داد: با همه این اتفاقات من برای مس آرزوی موفقیت می‌کنم و فقط خجالت‌زده مجتبی تقوی هستم. او به خاطر من و اتفاقی که برایم افتاد دیگر با مس کار نکرد. هر چند دو روز پیش هم از او خواستم که تیم مس را رها نکند؛ برای این تیم زحمت کشیده بود و از او خواهش کردم بماند و کارش را انجام دهد اما تقوی به من گفت با شرایطی که پیش آمده دیگر نمی‌توانم با این تیم کار کنم زیرا من شما را به کرمان دعوت کرده بودم.

طاهری در مورد حضور محمود یاوری به عنوان سرمربی جدید مس گفت: برای یاوری آرزوی موفقیت می‌کنم. من خودم فوتبالیست و مربی بوده و هستم. می‌دانم یاوری کار بدی نکرده است. شغل یاوری مربیگری است همانطور که شغل من هم همین است. به او پیشنهاد شد و به کرمان رفت همانطور که به من پیشنهاد شده بود بنابراین یاوری کار اشتباهی انجام نداده و من آرزو می‌کنم مس قهرمان لیگ برتر هم شود.

وی ادامه داد: با این حال بعد از اتفاقی که برای من افتاد روز بعد از آن هم برای فاضل رحیم‌پور همین اتفاق افتاد و به این مربی بدنساز هم حمله شد. ما مربی هستیم و برای زندگی و زن و بچه‌مان کار می‌کنیم اما قرار نیست در این راه کشته شویم. حساب افرادی که به من حمله کردند با حساب مردم کرمان جداست. آنها عده‌ای معدود باج‌گیر هستند که حتی قبل از رفتن من به کرمان هم پیامکی من را تهدید کردند این پیامک‌ها در گوشی تلفن من موجود است. من هیچ شکایتی هم نکردم و برای مس آرزوی موفقیت می‌کنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391