برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تاج: باشگاه‌ها انتقاد خود را در مورد توپ اعلام کنند

جمعه، ۲۵ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۳۶ — فارس

رئیس سازمان لیگ فوتبال گفت: به تمام باشگاه‌ها نامه داده‌ایم که اگر کسی از توپ‌های آل‌اشپرت انتقاد دارد به ما اعلام کند.

مهدی تاج

مهدی تاج رئیس سازمان لیگ با حضور در برنامه ورزش و مردم در مورد انتقادهایی که از توپ آل اشپورت می‌شود، اظهار داشت: یک سری قراردادها با شرکت آل‌اشپورت داشتیم و طبیعی است این قراردادها توسط رئیس سازمان لیگ امضا می شود و در این قرارداد جدید ما ۵۰۰ توپ به این قراردادهایمان اضافه کردیم. این قراردادها به تائید کمیته بازاریابی رسیده البته اینها ملاک بر این نیست که ما این توپ‌ها را عوض نکنیم.

وی افزود: به همه باشگاه‌ها نامه زدیم که اگر انتقادی در مورد توپ‌های آل‌اشپورت وجود دارد به ما اعلام کنند و ما هم اگر پس از جمع‌آوری نامه‌ها مشاهده کردیم که انتقادی وجود دارد توپ‌ها را عوض می‌کنیم. در بین توپ‌ها یکسری خراب بودند که نامه زدیم اینها باید عوض شود.

رئیس سازمان لیگ فوتبال اضافه کرد: از همه باشگاه‌ها خواسته‌ایم تا انتقادهای خود را به ما اعلام کنند حتی از تیم‌های دسته یک این خواسته را داشته‌ایم. ما از یک دستگاه خواسته‌ایم تا این حواشی و مشکلات به وجود آمده را پیگیری کند.

تاج در ادامه اظهار کرد: بنده قرارداد را به عزیزمحمدی ارائه کردم، اما واقعیت این است که کسی قرارداد جدید در مورد توپ به ما ارائه نکرده است تا ما آن را بررسی کنیم و پس از مزایده با آنها به توافق برسیم. آل‌اشپورت همین است آدیداس که نیست. در ضمن آدیداس مثل آل‌اشپورت توپ رایگان به ما نمی‌دهد.

وی در مورد تبلیغات دور زمین گفت: تبلیغاتی که در دور زمین‌ها می‌شود قرارداد ۳ ساله دارند که یک سال دیگر آن باقی مانده است. ۲۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون قرارداد را افزایش داده‌یم و اسپانسر نیز پذیرفته و قرار است این پول بین همه باشگاه‌ها به صورت یک شکل تقسیم شود.

تاج در پایان گفت: حق پخش تلویزیونی باشگاه‌ها بیشتر است بسیاری از باشگاه‌ها از این طریق کسب درآمد می‌کنند. ما صحبت‌مان با مجلس محترم این بود که لایحه‌ای را تصویب کنند. این نوع پول‌ها را بهتر است صدا و سیما به باشگاه‌ها بدهد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391