برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حمله تاج به کروش: فکر کردی فقط تیم ملی با تو به جام جهانی رسیده؟

یکشنبه، ۶ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۵۱ — خبرآنلاین

مهدی تاج می گوید سازمان لیگ بی توجه به برنامه پیشنهادی کارلوس کروش ، بازی‌ها را با برنامه خودش پیش می برد.

مهدی تاج

مهدی تاج سرپرست سازمان لیگ برتر در گفت و گو با یکی از برنامه های صبحگاهی رادیو ورزش درباره حرف های روز گذشته کروش ، توضیحاتی داد. او گفت سازمان لیگ کار خودش را می‌کند و برنامه مورد نظر سرمربی تیم ملی قابلیت اجرا ندارد.

تاج در این برنامه رادیویی گفت:« همین اقای کروش بعد از بازی قطر وقتی به سازمان لیگ آمد از سازمان لیگ جلوی دوربین‌ها تشکر کرد برای اینکه با برنامه ریزی دقیقش توانسته است بازی‌ها را سر وقت به پایان ببرد. ما سال قبل به خیلی از تیم‌ها فشار آوردیم تا تیم ملی لطمه نبیند. امسال هم کار خودمان را می کنیم و طبق برنامه ای که داریم پیش می رویم.»

تاج که از حرف های کروش حسابی شاکی بود ، گفت:«متاسفانه ادبیات کروش در مصاحبه روز گذشته اش بسیار بد بود. ما نمی توانیم جام حذفی را برگزار نکنیم یا باشگاه های استقلال، پرسپولیس و سپاهان و باشگاه هایی که ملی پوش دارند بدون ملی پوشان‌شان در لیگ بازی کنند. به هر حال این تیم‌ها سرمایه گذاری کردند و هواداران شان از آنها انتظار دارند.»

اما برنامه بازی های لیگ را چه کسی نوشته است؟ آیا همان طور که کروش گفته این برنامه ریزی کار راننده سازمان لیگ است؟ او می گوید:«علی کاظمی از چهره های شناخته شده در فوتبال ایران است که قبل از انقلاب و در جام تخت جمشید هم کار برنامه ریزی لیگ را انجام می داده.این حرف‌ها دلش را شکسته.خیلی ناراحت است . ولی من از برنامه اش دفاع کردم و گفتم طبق چیزی که نوشتی پیش می رویم. این همان کاری است که همه تیم های دنیا انجام می دهند. حتی خیلی از کشورها لیگ شان تا پایان اردیبهشت سال بعد ادامه دارد.»

تاج البته غیر از جام حذفی خواست کروش برای حضور تیم‌ها بدون ملی پوشان شان در لیگ قهرمانان آسیا را هم نمی پسندد و می گوید:«این کار عملی نیست. تیم های ما در رقابت های آسیایی انگار تیم ملی هستند و باید با تمام قوا به میدان بروند. آقای کروش شاید فکر می‌کند که این اولین حضور ما در جام جهانی است. برای همین این حرف‌ها را مطرح می کند. البته من امروز روبروی کروش می نشینم و همه این حرف‌ها را با هم می زنیم. من هم از اینکه اردوی تیم ملی در پرتغال لغو شده ناراحتم، باید اردوهای تیم ملی برگزار شود اما ارتباط دیروز کروش با سازمان لیگ ارتباط جدیدی بود. او پیش از این از ما تشکر کرد اما اکنون حرف های دیگری بر زبان آورده است ما همان سازمان لیگ با همان مدیر قبلی هستیم. برنامه های لیگ و جام حذفی را اجرا می کنیم و اردوهای تیم ملی هم به موازات برگزار می شود.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391