برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تماس علیپور با یکی از نزدیکان قلعه نویی: من آن حرف را در سونا نزده ام...حتما رودررو کنید

چهارشنبه، ۳۰ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۱۱ — گل

از روزی که امیر قلعه نویی در برنامه رادیویی تیتر داغ اعلام کرد که علیپور دبیر کمیته منشور اخلاقی در سونای لارستان اعلام کرده که امیر قلعه نویی را فوتبالی زمین می زند تا امروز تمام گمانه زنی‌ها برای یافتن این منبع موثق با شکست مواجه شده.

علیرضا علیپور

در روزهای گذشته پیگیری خبرنگاران ورزشی مختلف بوده برای درمان مشکل درد گردن برای یافتن فردی که این خبر را به امیر قلعه نویی رسانده به هیچ جایی نرسیده.سونای لارستان تا ساعت ۵ بعد از ظهر جنبه عمومی دارد اما میهمانی از بیرون قبول نمی کند و صرفا اعضای ساختمان لارستان و همچنین مهمانان مخصوص از آن استفاده می کنند.مثلا سهیل محمودی شاعر معروف که از دوستان و همکاران علی فتح اله زاده در روزنامه اطلاعات بوده برای درد گردن خود از این سونا استفاده می کند.
با این همه از ساعت ۶ به بعد سونا قرق میهمانان عالی رتبه ای است که از آن استفاده میکنند.مثلا نمایندگان مجلس یا اعضای هیات مدیره.
علیپور و عزیزمحمدی هم از کسانی هستند که گاهی به دوست قدیمی خود سر می زنند.
معمولا علیپور ساعت ۸ شب روزهای دوشنبه به این ساختمان سر می زند و پس از دقایقی اقامت در اتاق فتح اله زاده در طبقه چهارم ساختمان به اتفاق او ومهمانان دیگر سری می زند به سونا و استخر.
اینکه از بین این همه آدم معروف و حتی محافظه کار و به دقت دستچین شده چه کسی راپورت صحبت خصوصی علیپور را به امیر قلعه نویی داده هنوز مشخص نیست.
باورش دشوار است اما حتی خود علی فتح اله زاده و علیپور هم نمی دانند منبع خبری کیست.علیپور مصر است این حرف را نزده و البته اصلا بعید است آنطوری که امیر می گفت این حرف در حضور ۱۰ یا ۱۵ نفر زده شود.اول اینکه علی فتح اله زاده برخلاف آنچه شایع شده در غیاب افراد اصلا اجازه غیبت زیرمجموعه خود را نمی دهد.دوم اینکه بر زبان آوردن این صحبت از انسان محافظه کاری مثل
علیپور در جایی که غریبه ای نشسته باشد باورپذیر نیست.
نکته جالب اینکه علیپور شب گذشته با یکی از دوستان مشترک خود با امیر قلعه نویی و علی فتح اله زاده تماس گرفته و قسم جلاله خورده که این حرف را بر زبان نیاورده و کاملا منتظر است تا با افشاکننده این صحبت‌ها رودر رو شده و از خود دفاع کند.
آیا به امیر قلعه نویی خبر دروغ داده اند؟این فرضی است که مسولان باشگاه استقلال به آن رسیده اند.
قدر مسلم اینکه حتی فتح اله زاده هم نمی داند چه کسی منبع خبری بوده.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391