برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تمرین تراکتورسازی با تشویق مهدی کریمیان انجام شد

یکشنبه، ۱۳ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۲۱:۲۴ — ایسنا

تمرین امروز تراکتورسازی در حالی برگزار شد که هواداران این تیم خواستار به تعویق افتادن بازی با ذوب آهن بودند.

تیم تراکتورسازی تبریز

تمرین امروز تراکتورسازی از ساعت ۱۷ به مدت دو ساعت در زمین چمن اختصاصی باشگاه تراکتورسازی برگزار شد که مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی نظاره‌گر تمرین امروز این تیم بود.

سعید دقیقی و مهدی کریمیان به دلیل مصدومیت در تمرین حضور نداشتند و محمد ایران‌پوریان و جواد کاظمیان نیز در اواخر تمرین با لباس شخصی در تمرین حضور یافتند.

هواداران تراکتورسازی برای بهبودی مهدی کریمیان صلوات فرستادند و چندین بار نیز وی را تشویق کردند. هواداران تراکتورسازی همچنین خواستار به تعویق افتادن بازی با ذوب آهن اصفهان بودند ولی حمید زینی‌زاده در گفت‌وگوهایی با هواداران اعلام کرد که این موضوع از نظر قانونی امکان‌پذیر نیست و هواداران پس از این سخنان زینی‌زاده با شعارهایی از بازیکنان تیم خواستار کسب سه امتیاز این بازی شدند.

بازیکنان تراکتورسازی پس از گرم کردن بدن‌های خود به چهار تیم تقسیم شده و هر دو تیم به یک نیمه میدان به بازی درون تیمی پرداختند و بعد از آن نیز مجید جلالی سرمربی تراکتورسازی نکاتی را به بازیکنان گوشزد کرد. سپس بازیکنان این بار به دو تیم تقسیم شده و به بازی درون‌تیمی پرداختند.

حدود ۳۰۰ نفر از هواداران تراکتورسازی از تمرین امروز این تیم استقبال کردند. مجید جلالی در انتهای تمرین به صورت خصوصی با علی کریمی به صحبت پرداخت.

بازیکنان تراکتورسازی به دلیل حادثه‌ای که برای مهدی کریمیان پیش آمده است، با ناراحتی در تمرین حضور داشتند.

گفتنی است تراکتورسازی فردا تبریز را به مقصد اصفهان برای بازی با ذوب آهن ترک خواهند کرد.

حدود ۳۰۰ نفر برای تماشای تمرین تراکتورسازی به محل این تیم آمده بودند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391