برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ترکیب استقلال با حداقل تغییر در برابر بوریرام؛ اندو و شاید لاوره

یکشنبه، ۲۷ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۳۸ — گل

روال اعضای کادر فنی استقلال این است که درمورد ترکیب اصلی اصلا با امیر قلعه نویی حرف نمی زنند.در جلسه کادرفنی شب قبل از بازی ترکیب بازیکنان مشخص می شود.

ترکیب استقلال برای بازی با بوریرام تایلند هنوز مشخص نیست.بنا به سنت همیشگی امیر قلعه نویی ترکیب اصلی در جلسه شب قبل از بازی مشخص می شود و اعضای کادر فنی پس از شنیدن ترکیب پیشنهادی سرمربی درمورد تغییرات احتمالی بحث می کنند و نظرات خود را به سرمربی انتقال می دهند.

درمورد ترکیب اصلی استقلال در بازی با بوریرام تایلند هم همین قضیه صادق است هرچند گمانه زنی هایی هم صورت گرفته که در مورد تک ستاره‌ها صدق می کند.

اولین بحث تغییر در ترکیب استقلال به آندو تیمریان باز می گردد که در بازی با داماش حضور نداشت و شنیده می شود که امیر قلعه نویی در تماس تلفنی با این بازیکن از او خواسته تا حتما در این مسابقه شرکت کند.در صورت حضور آندو در تمرینات سر مربی استقلال حتما از این بازیکن در ترکیب اصلی استفاده خواهد کرد.

بحث دوم مربوط می شود به گوران لاوره که او هو در سفر رشت به علت اعتراض به دریافت نکردن پولش حاضر نشد و شاید امیر بخواهد مقابل بوریرام از او استفاده کند.البته بعید است که او از ابتدا در ترکیب اصلی تیم قرار بگیرد.

سوال اصلی اما به فرهاد مجیدی بر می گردد.آیا کاپیتان تاثیرگذار استقلال که آمار گلزنی امسالش چشمگیر بوده از ابتدا در ترکیب اصلی استقلال قرار خواهد گرفت؟هنوز پاسخ این سوال مشخص نیست اما شنیده می شود که فرهاد از ابتدا در ترکیب اصلی قرار خواهد گرفت تا به عنوان کاپیتان تیم را برای کسب پیروزی در دیدار رفت رهبری کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391