برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شکایت تراکتورسازی از دهنوی!پرونده سپاهان مفتوح است

یکشنبه، ۲۷ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۲۰ — گل

باشگاه تراکتور سازی از قاسم دهنوی شکایت کرد

قاسم دهنوی

دهنوی که فصل قبل در این تیم تبریزی توپ می زد ۵۰ میلیون تومان بیش از قراردادش دریافت کرده و بابت بازگرداندن آن یک فقره چک شخصی به تراکتوری‌ها داده بود که این چک در تاریخ سررسید وصول نگردیده و حالا تبریزی‌ها بابت آن در کمیته انضباطی طرح دعوا کرده اند. البته به دلیل عدم واریز هزینه دادرسی توسط مسئولین تراکتور، کمیته انضباطی از ثبت آن خودداری و خواستار تکمیل پرونده گردیده اند.

پرسپولیس قرار بود به دهنوی ۶۰۰میلیون بپردازد که ۵۳۳میلیون و ۵۰۰هزار تومان باید به حساب سپاهان واریز می گردید و ۵۰میلیون هم به تراکتور می رسید اما قرمزپوشان تنها ۵۰۰میلیون به وی داده اند که ۴۸۰میلیون آن به حساب سپاهان واریز شده و پرونده سپاهان هم همچنان مفتوح است و باید ۵۳میلیون و ۵۰۰ هزار تومان هم به حساب این باشگاه واریز گردد. به نظر می رسد داستان های دهنوی تمامی ندارد زیرا از یک طرف این بدهی‌ها و پرونده های مفتوح وجود دارد و از سوی دیگر هم پرونده جریمه ۶۰ میلیون تومانی او بابت عقد قرارداد با دو باشگاه به استیناف رفته و البته یک جریمه ۵ میلیون تومانی هم به دلیل «فن کمر» به علی کریمی دارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391