برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیر عامل تراکتور : تبریک روز خبرنگار؛ تراکتور هماهنگ در راه است

پنجشنبه، ۱۷ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۰۰ — گل

تراکتور سازی بعد دو هفته ناکامی در گام سوم عقده گشایی کرد وتوانست ضمن ارائه بازی قابل قبول شکست سنگینی را به تیم میزبان تحمیل کند ، زینی زاده مدیر عامل باشگاه تراکتور سازی در خصوص این بازی واتفاقات مختلف این تیم به سوالات پاسخ داده که از نظرتان می گذرد.

حمید زینی زاده

تبریک روز خبر نگار

ضمن عرض تبریک روز خبرنگار به همه تلاشگران عرصه قلم امید وارم همه این عزیزان همواره در زندگی خود موفق باشند ، پیشاپیش عید سعید فطر را هم به همه خبرنگاران ومردم عزیز کشورمان تبریک وتهنیت عرض می کنم .

بازی با ذوب آهن

تراکتور سازی هم در بحث مدیریتی وهم در کادر فنی دچار تغییرات اساسی شد ، علاوه بر این در ساختار تیمی هم با جابجایی های مواجه شد ، طبیعتا تیم ما نمی توانست همچو رقیبان خود که تغییر وتحولی را نداشتند پا بمیدان بگذارد ، لذا با گذشت دو هفته ما در بازی سوم روانتر وشاداب تر ظاهر شدیم ونشان دادیم که روندمان نسبت به دو بازی قبلی روند رو به جلویی بوده است .

بازی با سپاهان

بازی با سپاهان از جمله بازی های سخت بیرون از خانه ماست ، آنها در مقابل گسترش فولاد نتیجه لازم را نگرفتند تا فشار روی بازی ما بیشتر شود وقطعا برای برد مقابل ما صف ارای خواهند کرد ، از طرفی ماهم با شرایط روحی روانی بهتر با تلاش تک تک بازیکنان وکادر فنی سعی خواهیم کرد با دست پر از این میدان سخت خارج شویم.

رضایت از شرایط کلی تیم

ما در شرایطی قدم به هفته چهارم می گذاریم که سومین بازی خارج از خانه را برگزار خواهیم کرد ، ما اگر در سه بازی خارج از خانه کسب ۱ امتیاز را مد نظر داشتیم عملا ۳ امتیاز را کسب کرده ایم ، اما بازی با سپاهان امتیاز بازی با گسترش را بنوعی باید جبران کنیم وبا توجه به بازی های هفته های پنجم وششم شرایط را برای نتیجه گیری تراکتور سازی بهتر خواهد شد، هم از نظر هماهنگی تیمی وهم از نظر آزاد شدن بدن بازیکنان که در بازی با ذوب آهن با درصد بالی خود را نشان داد.

اخراج سید محسن حسینی ومیثم بائو

وقتی ما با بازیکنان قرار داد می بندیم برای یک فصل واستفاده از توانایی های اوست ، حالا وقتی سر مربی تیم تخلفی یا کم کاری از بازیکن می بیند باید کتبا به باشگاه گزارش نماید تا کمیته انظباطی باشگاه بر اساس مقررات وائیین نامه های خود موارد تخلف را مطابقت ورای لازم را صادر کند ، فعلا در خصوص این دو بازیکن گزارش کتبی به باشگاه نرسیده است و فکر می کنم در درون خود تیم بر اساس مقرارت انضباطی کادر فنی حل وفصل شود، اما بازیکنان ما باید بر خلاف فصل گذشته حضور بازیکنان متعدد را مد نظر داشته وبدانند تنها راه حضور در ترکیب اصلی رقابت برای نشان دادن توانایی خود در تمرین وبازی است، تراکتور برای جنگ در سه جبهه یار گیری کرده ودو بازیکن خارجی هم در راه است ، بازیکنان بدانند طبق تجربه سال گذشته برای مبارزه در سه میدان سخت همه نیروهای موجود باید همیشه اماده باشند ومطمئنا ازهمه پتانسیل موجود استفاده خواهد شد.

قضیه کریمیان

در خصوص این بازیکن باید به عرضتان برسانم که ما روز دوشنبه از اصفهان به تبریز باز خواهیم گشت وفکر می کنم پرونده اتفاقات روی داده تا آنروز از طرف مقامات قضایی وذیربط تکمیل وقابل تصمیم گیری خواهد شد ، لذا باشگاه تراکتور سازی بعد مشخص شدن ابعاد پرونده نسبت به این موضوع اعلام نظر خواهد کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391