برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تیمداری باشگاه آلومینیوم هرمزگان ادامه می‌یابد

پنجشنبه، ۱۰ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۱۷ — ایسنا

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی از موافقت وزیر تعاون، کار و رفاه امور اجتماعی با تیمداری ورزشی باشگاه آلومینیوم خبر داد.

تیم راه آهن و تیم آلومینیوم هرمزگان

منصور آرامی اظهار داشت: در پی نامه‌ای که به همراه آقای آشوری، عضو هیات رئیسه مجلس و نماینده مردم بندرعباس به وزیر کار، رفاه و تعاون مبنی بر تداوم تیمداری و حضور آلومنیوم هرمزگان در فعالیت‌های ورزشی در سطوح مختلف داشتیم، وزیر کار در نامه‌ای با این درخواست مردم هرمزگان و نمایندگان آن موافقت کرده است.

وی گفت: در ماه‌های اخیر برخی از مشکلات پیرامون تدوام تیمداری و حضور آلومنیوم در رشته‌های مختلف ورزشی به صورت حرفه‌ای پدید آمده بود که نگرانی‌هایی را میان جوانان و دوستداران رشته‌های مختلف ورزشی به وجود آورد. در نامه‌ای از وزیر کار، رفاه و تعاون خواستیم تا به رای و نظر مردم استان احترام گذارده شود و آلومنیوم هرمزگان در رده ورزش حرفه‌ای در ایران حضور فعالانه داشته باشد که وزیر کار و رفاه و تامین‌اجتماعی در پاسخ به نامه نمایندگان بندرعباس نظر موافق خود را دراین‌باره اعلام و ابلاغ داشته است.

آرامی ابراز امیدواری کرد که با مدیریت مطلوب و رعایت اصول حرفه‌ای در زمینه‌های مختلف ورزشی شاهد رشد هرمزگان در عرصه‌های مختلف باشیم و مدیران این حوزه بتوانند از این فرصت نهایت بهره را برده و روز به روز استعدادهای نهفته فرزندان این خطه از کشورمان را به فعلیت برسانند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391