برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اصغر شرفی سهام برق شیراز را توقیف کرد!

دوشنبه، ۷ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۳۱ — گل

اگر ظرف ده روز برای پرداخت بدهی اقدام نشود سهام به مزایده گذاشته خواهد شد و به فروش می رسد.ارزش باشگاه ۳۰۰میلیون تومان برآورد گردیده است.

ماجراهای برق شیراز و بدهی های آن سالهاست در فوتبال ایران سوژه شد و حتی واگذاری آن به بخش خصوصی هم باعث نگردیده تا این داستان‌ها خاتمه یابد.

اصغر شرفی که فصل قبل هدایت این تیم را در دسته اول کشور بر عهده اشت با این تیم قراردادی ۲۰۰میلیون تومانی منعقد کرده بود که تنها ۲۳میلیون تومان آن را دریافت نموده. وی بابت بخشی از مطالبات باقیمانده اش یک فقره چک ۱۱۰میلیون تومانی از خانمی به نام عزتی که از سهامداران باشگاه و همسر حسین فارسی مالک باشگاه است در اختیار داشت. چکی که ماهها از تاریخ سر رسید آن می گذرد و تنها ۷۰۰۰ریال موجودی در حساب آن است!

شرفی عاقبت به سیم آخر زد و با در اختیار گرفتن وکیل، راه اقدام قانونی و دادگاه را درپیش گرفت. وکیل او حکم جلب خانم عزتی و توقیف اموال او را گرفته و همچنین وی را ممنوع الخروج کرده است. او با حضور در ثبت شرکت های شیراز، سهام باشگاه برق که به نام خانم عزتی بود را هم توقیف کرده و اگر ظرف ده روز برای پرداخت بدهی اقدام نشود سهام به مزایده گذاشته خواهد شد و به فروش می رسد.ارزش باشگاه ۳۰۰میلیون تومان برآورد گردیده است.

در این باره پرونده کلاسه ۹۲۰۰۶۸۹ تشکیل گردیده و نامه نهایی آن هم به شماره ۲۱۳۶صادر گردیده و برای برآورد قیمت باشگاه هم از هیئت فوتبال استان فارس استعلام به عمل آمده که آن هیئت در پاسخ طی نامه ای اعلام کرده است:

با سلام و احترام عطف به استعلام مورخ ۵/۵/۹۲ در خصوص سهام موسسه فرهنگی ورزشی برق شیراز ، با در نظر گرفتن جمیع جهات اعلام می دارد:

۱-موسسه مذکور به شماره ثبت ۳۴۹ و شناسه ملی ۱۰۵۳۰۰۷۲۱۲۱ صرفا" در رشته های فوتبال و فوتسال فعالیت داشته و در عرصه دیگری فعالیت ندارد.

۲-براساس مستندات موجود، سرمایه دو میلیارد تومانی موسسه تنها جنبه ثبتی داشته و در هیچ کجا پرداخت نگردیده است فلذا دارایی های این موسسه مشتمل بر: الف-تیم های فوتبال باشگاه با توجه به رده حضور آنها در فوتبال کشور جمعا" به ارزش ۲۵۰میلیون تومان و ب-تیم فوتسال آن به ارزش ۵۰میلیون تومان بوده که جمعا" ۳۰۰میلیون تومان تقویم و برآورد می گردد.

۳-بر اساس آخرین آگهی مندرج در روزنامه رسمی، سهام موسسه و سهم الشرکه افراد اینگونه قید گردیده است: خانم سلماز عزتی ۹۸ درصد سهم، آقایان حسین فارسی و محمد هادی منصوری هر کدام یک درصد سهم.فلذا با ملحوظ داشتن ارزش ۳۰۰میلیون تومانی سهام و دارایی های موسسه ، میزان دارایی و سهم خانم سلماز عزتی ۲۹۴میلیون تومان می باشد.

۴-موسسه در چارچوب مقررات فوتبالی و غیره دیونی به افراد حقیقی و حقوقی دارد که چون تا این تاریخ در مراجع قضایی طرح دعوی نگردیده ، در قیمت گذاری لحاظ نشده و دلیلی هم برای آن وجود ندارد. لکن چنانچه در آینده ادعایی در این باره وجود داشته باشد مالکان سهام در زمان ایجاد تعهد به میزان سهم خود پاسخگو و مسئول خوهند بود. پس خریدار احتمالی و برنده مزایده درباره دیون سابق تعهد و مسئولیتی نخواهد داشت و ارزش گذاری سهام بدون در نظر گرفتن دیون و مطالبات احتمالی بوده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391