برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

وکیل دهنوی: نمی دانم در آن فایل چه حرفهایی زده شد ولی این فایل وجود دارد

دوشنبه، ۷ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۲۰ — باشگاه خبرنگاران

وکیل قاسم دهنوی گفت: من هنوز به طور دقیق نمی دانم در فایل صوتی که قاسم دهنوی از مدیر عامل باشگاه سپاهان در اختیار دارد چه مطالبی آمده است ولی می دانم چنین فایلی وجود دارد.

قاسم دهنوی

عبدالصمد ابراهیمی گفت: به نظر من این کار اشتباه است ، اما اگر دهنوی چنین اشتباهی انجام می دهد به خاطر اشتباه باشگاه سپاهان است که رویه مناسبی را در پیش نگرفته است کار دیروز آنها اشتباه بود. هم از جهت عرف کار فوتبال این حرکت درست نبود و هم از نظر قانونی برای آنها مسئولیت آوراست.

وی در این باره ادامه داد: کلاهبرداری عناصر حقوقی دارد که باید شکل بگیرد تا بتوان این بحث و اتهام را مطرح کرد. ما می توانستیم با توجه به درج رسمی چنین خبری روی سایت رسمی باشگاه سپاهان چه در فیفا و چه در مراجع حقوقی و قضایی کشور با عنوان اعاده حیثیت شکایت کنیم ،‌ اما از آنجا که می خواهیم فضای فوتبال آرام باشد قصد نداریم به این مسائل دامن بزنیم.

وکیل دهنوی ادامه داد: نمی دانیم واقعاً شکایتی وجود دارد یا اینکه فقط قصد جنگ روانی داشتند. تا این لحظه که ما هیچ احضاریه ای دریافت نکرده ایم. از سوی دیگر اگر قرار بر شکایت باشد محل عقد قرارداد تبریز بود و محل اسکان فعلی دهنوی هم تهران است پس دادگاههای تبریز یا تهران برای طرح شکایت ذیصلاح هستند نه دادگاه های اصفهان!

وی درباره وضعیت مطالبات باشگاه سپاهان در زمان پرداخت آن گفت: ۲۰۰ میلیون تومان از طلب سپاهان از محل طلب باشگاه پرسپولیس از شجاع خلیل زاده وصول شد. دو باشگاه بر سر ۳۳۰ میلیون مابقی با یکدیگر توافق کردند. در قانون هم داریم که شخص ثالث می تواند دین یک طرف را قبول کند. حالا مسأله بین سپاهان و پرسپولیس است و اگر مشکلی هم وجود دارد در مراجع فوتبال قابل قبول است. البته یعقوب کریمی ۱۱۰ میلیون تومانی که از پرسپولیس را گرفته بود با یک چک شخصی برگرداند که این چک به دهنوی رسید و نقد شد و سپاهان هر لحظه شماره حساب بدهد، این مبلغ هم در حسابش خواهد بود. ۲۲۰ میلیون تومان می ماند که آنرا هم آقای شیرینی در تماسی که داشتند گفتند امروز بروم و بگیرم.

وی در پایان افزود: قرارداد قاسم دهنوی با باشگاه سپاهان جوانب گوناگونی دارد ولی ما واقعاً نمی خواهیم این مسائل ادامه پیدا کند. باشگاه سپاهان قبل از اینکه وضعیت دهنوی روشن شود سهمیه لیگ برتری خود را استفاده کرد و به تعبیری می توان گفت قبل ازاینکه فسخ همکاری از سوی دهنوی قطعی شود از سوی سپاهان صورت گرفت.

اقدام سپاهان تخلف و قابل رسیدگی است

وکیل دهنوی گفت: در استعلامی که مهران عالیپور مدیر برنامه های دهنوی از فیفا داشته است به وی گفته اند اقدام باشگاه سپاهان تخلف بوده و قابل رسیدگی است.

عبدالصمد ابراهیمی مدیر برنامه های دهنوی که در کانادا مقیم است از طریق ارتباط هایی که دارد درباره شرایط پیش آمده برای دهنوی از مراجع ذیصلاح در فیفا استعلام گرفت که آنها گفتند: با توجه به اینکه نقل و انتقالات پول در قالب یک قرارداد فوتبالی انجام شد و در این قرارداد مرجع رسیدگی به اختلاف معلوم است اقدام باشگاه سپاهان تخلف بوده و قابل رسیدگی است.

آنها همچنین اعلام کردند، با توجه به اینکه دو طرف قرارداد ایرانی هستند، موضوع باید از طریق مراجع فدراسیون فوتبال ایران دنبال شود و اگر نشد می توانند از فدراسیون به فیفا شکایت کنند.

آنها همچنین تأکید کردند فقط در مواردی که افراد از یکدیگر خسارت خارج از بندهای قرارداد می بینند می توانند به دادگاههای بیرون شکایت کنند و آنهم باید شکایت حقوقی باشد که خسارت را جبران کند و نه شکایت کیفری!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391