برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

واکنش رئیس هیئت مدیره استقلال نسبت به صحبت های علیپور؛صحبت های دبیر کمیته اخلاق از توهین بدتر است

چهارشنبه، ۲۳ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۲۳ — فارس

رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال نسبت به صحبت های علیپور واکنش نشان داد.

مقداد نجف نژاد

مقداد نجف‌نژاد در مورد شرایط استقلال گفت: ما هدفگذاری کردیم و براساس آن حرکت می‌کنیم، به هواداران قول دادیم امسال یک استقلال متفاوت را ببینند و هم در آسیا و هم در لیگ کشور عملکرد خوبی داشته باشیم.

وی درمورد کسر امتیاز از استقلال عنوان کرد: کسر امتیاز را منطقی نمی‌دانیم و این کار به دور از عقل و انصاف است، در شرایطی نیستیم که این کار عملی شود و اثراتی دارد که قابل تحمل نخواهد بود، کار منطقی نبوده هرچند که هدف خیرخواهانه است و این موضوع را باید در امر دیگری جست‌وجو کنیم، باید بسترسازی بوجود بیاید و بعد چنین تصمیماتی گرفته شود، باید این رأی بازگردانده شود چراکه اشتباه است و ما به هیچ وجه زیر بار آن نمی‌رویم.

وی درمورد اینکه چه اقدامی در صورت بازگردانده نشدن این رای انجام خواهند داد، عنوان کرد: هر راهی که مقدور باشد برای پیگیری انجام می‌دهیم، نباید سماجت کنند چرا که رای صادره معقول نبوده است، در انتهای فصل شاید با یک امتیاز کمتر یا بیشتر قهرمانی جا‌به‌جا شود آنوقت اگر ۴ نفر را عده‌ای به ورزشگاه بفرستند تا سنگ‌اندازی کنند چه چالش بزرگی بوجود می‌آید؟ این تصمیم از اساس اشتباه بوده است.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال درمورد انتقاداتی که به کیفیت توپ‌های لیگ برتر شده است، عنوان کرد: اطلاع فنی در مورد توپ‌ها ندارم، سرمربی‌ ما که فرد خبره‌ای است و سالها فوتبال بازی کرده نظرش قابل تأمل است و ما از صحبت‌های ایشان حمایت می کنیم، درخواست سرمربی تیم ما منطقی بوده و خواسته توپ‌ها با کیفیت باشد همچنین لباس تمرین هم حق باشگاه‌هاست که کیفیت خوبی داشته باشد؛ در مورد وضعیت لباس و توپ، امیر قلعه‌نویی نظرش را داده و او احساس می‌کند کیفیت پایین است، در داخل کشور تولیدکننده‌هایی داریم که حتی بهتر می‌توانند توپ و تجهیزات ورزشی را در اختیار باشگاه‌ها قرار دهند، این قرارداد قابل بررسی است و این کار را خواهیم کرد، پس از اتمام قراردادمان هم طبق فرمایشات مقام معظم رهبری از تولیدات داخلی حمایت می کنیم و از اشخاصی که می‌توانند در این کار کمک کنند حمایت خواهیم کرد.

نجف‌نژاد در مورد صحبت هایی که حول حق پخش تلویزیونی انجام می‌شود خاطرنشان کرد: حق پخش را امسال در مجلس خودم مطرح کردم که با یک رأی کمتر نتوانست درست شود، در مرکز پژوهش‌ها طی بررسی‌هایی که کردیم ۳ منبع می‌تواند ورزش را اداره کند که یکی از مهمترین آنها حق پخش تلویزیونی است که در دنیا ۵۰درصد هزینه‌ها را پوشش می‌دهد، پربیننده‌ترین برنامه‌های صدا و سیما مسابقات فوتبال است که باشگاه‌ها حق دارند حقوق خود را مطالبه کنند، اکنون هزینه‌ها را خودمان تأمین می‌کنیم اما هزینه‌ که فقط مربوط به تیم فوتبال نیست، آکادمی و سایر موضوعات دیگر هم داریم، ما در ورزش همگانی نیز فعال شدیم که نیاز به هزینه دارد.

وی افزود: حق است که در این موضوع مطالعه بیشتری شود، امیدواریم جلسه‌ای با ضرغامی در حضور باشگاه‌ها داشته باشیم تا به یک نتیجه خوب برسیم، به عنوان رئیس فراکسیون ورزش می‌گویم که حق باشگاه‌ها است که این پول را دریافت کنند.

عضو هیت‌مدیره استقلال در مورد سلطانی‌فر عنوان کرد: برنامه‌های خوبی داریم، سلطانی‌فر اگر وزیر ورزش و جوانان شد باید این کارها را انجام دهد، او شرایط لازم را برای تصدی وزارت ورزش دارد، برنامه‌های خوبی ارائه داده و از سوی جامعه ورزش پذیرفته شده است، فراکسیون مجلس برنامه‌اش این است که کمک کند و سند جامعه ورزش را در دستور کارش بگنجاند که در آینده اتفاقات خوبی بیفتد، باید از همه ظرفیت‌های ورزش استفاده کنیم، ورزش همگانی ما باید ۳۰ تا ۴۰ درصد جامعه را فعال کند که اکنون تنها در حدود ۱۰ درصد است، از دنیا عقب هستیم و این آمار در کشورهای جهان حدود ۵۰درصد است.

نجف‌نژاد در مورد صحبت‌های علیپور علیه امیر قلعه‌نویی گفت:جن دیدید خیر باشد! یکسال تلاش کردیم حاشیه را از استقلال دور کنیم، شما از کجا مامور هستید که برای ما حاشیه ایجاد می‌کنید، چه ربطی دارد که شما درباره سرمربی استقلال که یک سرمایه ملی است اظهارنظر می کنید، صحبت‌های شما قابل پیگیری است و شما که دبیر کمیته اخلاق هستید این حرفهایتان بدتر از هزار فحش و توهین است، هیئت مدیره و باشگاه مسائل تیم را زیر نظر دارند و این افراد نباید دخالت کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391