برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آخرین وضعیت انصاریفرد برای همراهی تراکتور

چهارشنبه، ۲ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۰۴ — مهر

نماینده باشگاه تراکتورسازی تبریز برای حل مشکل کریم انصاریفرد در دیدار چهارشنبه شب مقابل پرسپولیس به فدراسیون فوتبال رفت.

کریم انصاری فرد

با وجود اینکه کارت بازی کریم انصاریفرد برای دیدار با پرسپولیس صادر شده بود ولی ناقص بودن مدارک وی باعث شد تا مجوز بازی او صادر نشود و کارت بازی این مهاجم در اختیار مسئولان تراکتورسازی قرار نگیرد. در این بین نداشتن نامه فسخ قرارداد وی با پرسپولیس مهمترین مشکل برای صدور کارت بازی مهاجم پیشین تیم پرسپولیس بوده که نگرانی‌های زیادی را برای تراکتورسازان به وجود آورد.

حسن آذرنیا، سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص آخرین وضعیت این بازیکن به خبرنگار مهر گفت: مشکل این بازیکن در حال حل شدن است. در واقع همان دیروز با مذاکراتی که با باشگاه پرسپولیس داشتیم آن را تقریبا حل کردیم و او مشکلی برای بازی امشب نخواهد داشت.

وی ادامه داد: ما روز ۲۰ تیرماه با انصاریفرد قرارداد بستیم و همان روز هم قرارداد را به فدراسیون فوتبال ارایه کردیم. قرار بود پرسپولیس رضایتنامه یا همان فسخ قرارداد را برای ما بفرستد که تا دیروز این اتفاق رخ نداد چرا که آنها شرایطی را پیش روی ما قرار دادند ولی سرانجام بر سر حق پرورش این بازیکن به توافق رسیدیم و قرار است باشگاه مبلغی را در اختیار پرسپولیس قرار بدهد.

سرپرست تیم تراکتورسازی همچنین گفت: باشگاه پرسپولیس نامه فسخ قرارداد انصاریفرد را در اختیار ما قرار داد و نماینده باشگاه ما هم صبح امروز این نامه را به فدراسیون فوتبال برده است. البته یکسری نواقص دیگر هم در پرونده او وجود داشت که در حال تکمیل آن هستیم. با توجه به این مدارک او تکمیل شده دیگر مشکی برای بازی ندارد و فدراسیون هم به ما اعلام کرد نماینده خود را بفرستیم تا کارت بازی او را تحویل بگیرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391