برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

یاوری: بازی ما و پرسپولیس پر گل می شود

سه‌شنبه، ۱۵ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۱۰ — خبرآنلاین

سرمربی مس کرمان می گوید ریسک بزرگی کرده که هدایت این تیم را برعهده گرفته است.

محمود یاوری سرمربی مس کرمان در کنفرانس خبری پیش از بازی با پرسپولیس گفت:«فکر می کنم یک بازی خوب از آب در بیاید.می دانم که پرسپولیسی‌ها از ما شناخت دارند،البته ما هم این تیم را به خوبی می شناسیم.امیدوارم فردا شرایط طوری شود که هر تیم به حق خودش برسد.»
یاوری این را گفت و با اشاره به مشکلات داوری ادامه داد:«دو بازی قبل ما را دو داور جوان قضاوت کرده اند که ما از این موضوع لطمه خوردیم.امیدوارم برای این دیدار از داوران جوان استفاده نکنند.به هر حال جلوی چشمان ۵۰-۶۰ هزار تماشاگر قرار می‌گیرند و باید با قاطعیت قدرت قضاوت کنند.انتظار ما این است که خدایی نکرده قضاوت داور در سرنوشت هیچ تیمی تاثیر نگذارد و داور حاکمیت را در زمین پیاده کند تا هیچ تیمی از این موضوع لطمه نخورد.»
یاوری در پاسخ بخ سوال یکی از خبرنگاران که پرسید شما با قبول کردن هدایت مس ریسک بزرگی انجام دادید این واکنش را نشان داد:«
دقیقا ریسک بزرگی بود،من در زندگی ام زیاد ریسک می کنم و عادت کرده ام که زندگی آرامی نداشته باشم.به هر حال حالا هم این کار را را انجام داده ام و مسئولیتش را می پذیرم.فکر می کنم یک مربی باید چنین ریسک هایی را انجام بدهد.»
سرمربی مس با بیان اینکه مطمئن است در بازی فردا گل های زیادی ردوبدل خواهد شد ادامه می دهد:«مطمئن هستم که فردا گل‌های زیادی رد و بدل می‌شود و امیدوارم سهم گل‌های ما بیشتر باشد و بازی خوبی را تماشاگران شاهد باشند.»
از محمود یاوری درباره کسر یک امتیاز از برخی تیم‌ها پرسیده شد که او گفت:«به نظرم ما باید قبل از اینکار اقدامات فرهنگی انجام دهیم، باید تماشاگران ما آموزش ببینند، معتقدم اگر کنترل هواداران را به تیم میزبان بدهیم شرایط بهتری در ورزشگاه‌ها حاکم خواهد شد. هیچ تیمی را نمی‌شود به صورت خاص تنبیه کرد شاید همین یک امتیاز در سرنوشت تیم تاثیرگذار باشد. به هر حال تیم‌ها ۲۵-۳۰ میلیارد هزینه می‌کنند و به دنبال نتیجه گیری هستند.درست نیست که بخواهیم از تیم امتیاز کم کنیم البته کمیته استیناف این رای را برمی‌گرداند، شما ببینید سایپا که هزار تماشاگر دارد باید این لطمه را بخورد، شاید این موضوع از پیش تعیین شده بود، اما باید به نظر تصمیمی بگیریم که تاثیر گذار باشد، چرا که شاید با این تصمیم هواداران عصبی شوند و یا باشگاه دست به کارهای دیگری بزند، به نظرم آموزش تاثیر به سزایی دارد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391