برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دکتر زادمهر: بازی را ببازیم اما اصول را نه

چهارشنبه، ۲۳ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۰۶ — مهر

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه دکتر اسلامی و دکتر برومند از بنیانگذاران این باشگاه بودند، تاکید کرد: شاید بازی را ببازیم اما اصول را هرگز نباید باخت.

دکتر محمد رضا زادمهر در نشست خبری دانشکده پرسپولیس خاطر نشان کرد: اینجا خانه ورزش است و سرمایه اصلی ورزش امروز دنیا علم است و پیشرفت بدون علم امکان پذیر نخواهد بود.

وی با اشاره به غلامرضا رضایی گفت: اگر رضایی امروز به این نتیجه رسیده که در دانشگاه تحصیل کند دو عامل دارد یکی اینکه به نقطه اوج در ورزش رسیده و متوجه خلاء هایی شده است و دیگر، انگیزه های این بازیکن است.

زادمهر افزود: ما در برزیل کاپیتان های بزرگ و تحصیلکرده ای مثل دکتر سوکراتس را داشتیم بنابراین تحصیلات هیچ منافاتی با ورزش قهرمانی ندارد و فقط انگیزه می خواهد. در ورزش کشور هم افرادی مثل دکتر ذوالفقارنسب یا مهندس کلانی را داشتیم.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در بخش دیگر حرفش گفت: امروز فقط با ورزش کردن و کارهای فیزیکی برنده نیستیم بلکه با دانش می توانیم پیروز باشیم. اینکه چطور زندگی کنیم و چگونه عمر کوتاه ورزش را به پیش ببریم.

زادمهر تصریح کرد: پرسپولیس اگر محبوب است به خاطر این بوده که افرادی چون دکتر اسلامی و دکتر برومند پایه گذار آن بودند و یک اصولی را در این باشگاه بنا نهاده است. ما ممکن است بازی را ببازیم ولی هیچ وقت نباید اصول خود را زیر پا بگذاریم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391