برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دکتر زادمهر: بازی را ببازیم اما اصول را نه

چهارشنبه، ۲۳ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۰۶ — مهر

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه دکتر اسلامی و دکتر برومند از بنیانگذاران این باشگاه بودند، تاکید کرد: شاید بازی را ببازیم اما اصول را هرگز نباید باخت.

دکتر محمد رضا زادمهر در نشست خبری دانشکده پرسپولیس خاطر نشان کرد: اینجا خانه ورزش است و سرمایه اصلی ورزش امروز دنیا علم است و پیشرفت بدون علم امکان پذیر نخواهد بود.

وی با اشاره به غلامرضا رضایی گفت: اگر رضایی امروز به این نتیجه رسیده که در دانشگاه تحصیل کند دو عامل دارد یکی اینکه به نقطه اوج در ورزش رسیده و متوجه خلاء هایی شده است و دیگر، انگیزه های این بازیکن است.

زادمهر افزود: ما در برزیل کاپیتان های بزرگ و تحصیلکرده ای مثل دکتر سوکراتس را داشتیم بنابراین تحصیلات هیچ منافاتی با ورزش قهرمانی ندارد و فقط انگیزه می خواهد. در ورزش کشور هم افرادی مثل دکتر ذوالفقارنسب یا مهندس کلانی را داشتیم.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در بخش دیگر حرفش گفت: امروز فقط با ورزش کردن و کارهای فیزیکی برنده نیستیم بلکه با دانش می توانیم پیروز باشیم. اینکه چطور زندگی کنیم و چگونه عمر کوتاه ورزش را به پیش ببریم.

زادمهر تصریح کرد: پرسپولیس اگر محبوب است به خاطر این بوده که افرادی چون دکتر اسلامی و دکتر برومند پایه گذار آن بودند و یک اصولی را در این باشگاه بنا نهاده است. ما ممکن است بازی را ببازیم ولی هیچ وقت نباید اصول خود را زیر پا بگذاریم.

خبرهای تصویری

بعدی قبلی

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391