برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عابدینی: آقای حسن زاده فوتبالی نیستید و بضاعت فوتبال را نابود می‌کنید

جمعه، ۸ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۵۶ — فارس

مدیر عامل باشگاه داماش گیلان گفت: رئیس کمیته انضباطی فوتبالی نیست و بضاعت فوتبال را هم نابود می‌کند.

امیر عابدینی

امیر عابدینی در برنامه تلویزیونی سکو در واکنش به اظهارات اسماعیل حسن زاده رئیس کمیته انضباطی گفت: زور، قلم و ستم دست شماست و بخش ستمگری را رها نمی‌کنید. داوری که دو بازی برای داماش گیلان قضاوت کرده و محروم شده باز هم اجازه قضاوت برای تیم ما را پیدا می‌کند. شما مسئول انضباط فوتبال هستید و فقط نباید به بحث هواداران بپردازید بلکه هر اتفاقی که منجر به سوءتعبیر، سوء عمل شود باید جلوی آن را بگیرید.

وی ادامه داد: چطور داوری که دو بازی برای ما سوت زده و محروم شده باز هم هم اجازه قضاوت برای ما را پیدا می‌کند. با حضور این داور تماشاگران ما عصبی می‌شوند ضمن اینکه شما حق ندارید، حرف داور را گوش کنید، شما باید حرف ناظرین را گوش دهید. اگر ناظر داوری، ناظر کمیته انضباطی یا ناظر مسابقه بگوید که علیه داور فحاشی شده شما باید به این مسئله توجه کنید نه آنکه داور بگوید و شما عمل کنید. شما از بی‌عدالتی دفاع می‌کنید یا عدالت؟

عابدینی تصریح کرد: شما براساس برداشت‌های اشتباه خودتان عمل می‌کنید. شما تهدید می‌کنید که کسی مصاحبه نکند، شما حق چنین کاری ندارید. شما رئیس کمیته انضباطی هستید نه مسئولی که هر کاری که بخواهد انجام دهد.

مدیر عامل باشگاه داماش با اشاره به کسر امتیاز از تیمش عنوان کرد: فدارسیون فوتبال ۱۶۰ میلیون تومان ورودی از تیم‌ها می‌گیرد، یک ۳۶ میلیون و یک ۶۰ میلیون هم جدا می‌گیرد، سال گذشته کل درآمد من از فدارسیون فوتبال بابت حق پخش، تبلیغات و ... یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان بوده که ۳۰۰ میلیون آن را بابت ورودی به فدارسیون دادیم و ۴۰۰ میلیون هم شما ما را جریمه کردید. کل پولی که من از فدارسیون گرفتم ۳۰۰ میلیون بوده است. من با چنین زجری یک باشگاه را اداره می‌کنم، هر امتیاز برای ما ۲۰۰ میلیون تومان ارزش دارد و شما چطور امتیاز کسر می‌کنید.

وی افزود: شما چرا فقط گریبان مدیر، بازیکن و مربی را می‌گیرید، چرا با فرهنگ یک شهر تقابل می‌کنید، من معتقدم سیستم شما حساب شده عمل می‌کند، شما چون فوتبالی نیستید بضاعت فوتبال را نابود می‌کنید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391