برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ابومسلم همان مسیر نابودی پیام را طی می‌کند

سه‌شنبه، ۱۹ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۵۷ — ایسنا

مالک باشگاه سیاه‌جامگان مشهد عنوان کرد: ابومسلم دقیقا سیر نابودی پیام را در پیش گرفته است.

محمدرضا عباسی در خصوص توافق این باشگاه با دکتر وفایی به عنوان مدیرعامل موقت باشگاه ابومسلم تصریح کرد: دلیل این همکاری بر می‌گردد به جلسه‌ای که پیش از این اختلافات، مدیر کل ورزش و جوانان استان با دعوت از هر سه تیم مشهد از آنها خواست تا با یکدیگر همکاری و همگرایی داشته باشند به همین دلیل ما نیز به این صحبت عمل کردیم.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه با تیم پدیده هم‌گروه هستیم، احساس کردیم در صورت این ارتباط شاید شائبه‌ای برای دیگران به وجود آید و از آنجایی که با ابومسلم قرابت بیشتری داشته و در واقع سیاه‌جامگان از دل ابومسلم ایجاد شده بود، طی صحبت‌هایی قرارداد خواهرخانوادگی بین این دو تیم بسته شد.

وی اظهار کرد: در خصوص حل شدن بحث مالکیتی ابومسلم نیز طی مذاکراتی که صورت گرفت، قرار بر این شد که ۴۹ درصد از سهام این باشگاه متعلق به وفایی و ۴۹ درصد دیگر آن متعلق به من باشد و ۲ درصد باقی مانده نیز به شخصی به عنوان مورد قبول طرفین واگذار شود تا در زمانی که به مشکلی برخوردیم این شخص بتواند تصمیم گیرنده و حل کننده مشکل باشد.

عباسی در خصوص اینکه در صورت جاری شدن هر حکمی برای ابومسلم این توافق ادامه خواهد داشت یا خیر گفت: اگر هر تصمیمی گرفته شود و هر مدیریتی روی کار بیاید حاضر به ادامه کار نیستیم بلکه با هر مدیریتی که بتواند ابومسلم را اداره کند همکاری خواهیم داشت.

وی با بیان این که این گذاشتن و برداشتن‌ها خیلی علمی نبوده است، ادامه داد: از ابتدا مشخص بود که موثرین اقتصادی وارد طرح مالکیت ابومسلم نمی‌شوند و در جلسه کارگروه نیز این موضوع را بیان کردم که هیچ‌گاه موثرین اقتصادی که نیروهای بسیار برجسته و کارآمد هستند خود را درگیر اتفاقات عجیب ابومسلم نمی‌کنند.

عباسی ادامه داد: در ابتدا عنوان شد که این طرح باعث بیمه شدن ابومسلم است اما در حال حاضر مساوی با نابودی ابومسلم شده است.

مالک باشگاه سیاه‌جامگان خاطر نشان کرد: با وجود تمام مخالفت‌هایی که با مجموعه وفایی داشتم اما احساس کردم که در وضعیت فعلی وفایی می‌تواند بهتر از هر کس دیگری کار کند و ابومسلم را بگرداند زیرا در چندسال اخیر با زیر و بم ابومسلم آشنا شده ‌است ولی متاسفانه دوستان اداره کلی بسیار عجولانه عمل کردند.

وی تاکید کرد: متاسفانه هر کدام از دو گروه جدا شده از ابومسلم، برای خود یک تیم تشکیل داده و تمرین می‌کنند، این درحالی است که هر دو تیم ضعیف بوده و در صورتی که هر کدام از این تیم‌ها به لیگ راه یابند مطمئنا نتیجه‌ای نخواهند گرفت، تنها در صورتی ممکن است ابومسلم عملکرد بهتری داشته باشد که هر دو تیم در هم ادغام شو ند.

وی با اشاره به اینکه متاسفانه مساله ابومسلم به لج و لجبازی کشیده شده است افزود: صحبت‌های هیچ کدام از طرفین منطقی نبوده و تنها به منافع خودشان فکر می‌کنند و به همین دلیل ابومسلم دقیقا همان مسیر نابودی پیام را در حال طی کردن است و همان کسانی که پیام را به نابودی کشاندند، امروز سکان‌دار ابومسلم شده‌اند.

عباسی در خصوص دلیل قبول تفاهم‌نامه با باشگاه ابومسلم گفت: به این دلیل بود تا سیستمی استوار داشته باشیم و بعد از آن هر کسی ساز خود را نزند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391