برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیر باشگاه ابومسلم: از اداره کل ورزش و جوانان استان شکایت کرده‌ایم

جمعه، ۸ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۰۱ — ایسنا

قائم مقام مدیرعامل موسسه مسلم رضوی گفت: از اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی و مدیریت آن به مجتمع تخلفات کارکنان دولت شکایت کردیم.

مهدی فاضل فکور درخصوص تغییرات باشگاه ابومسلم در چند روز اخیر عنوان کرد: توقع ما از مجموعه اداره کل ورزش و جوانان استان این بود تا حرکات و سکنات آن در راستای قانون باشد به خصوص شخص هاشمی جواهری که انسانی ارزشمند بوده و این توقع به طور مضاعف از وی وجود دارد.

وی ادامه داد: باشگاه ابومسلم ۵۰ سال قدمت دارد و احدی نمی تواند ارزش و محبوبیت باشگاه را از بین ببرد و نیز احدی نمی‌تواند خدشه‌ای به آن وارد کند.

فاضل فکور ادامه داد: وقتی تیمی در شهری است که به نام حضرت رضا (ع) منصوب است، این تیم برای فوتبال کشور دارای بار معنوی است و نگاهی دیگر به آن وجود دارد و در زمانی که این تیم در لیگ برتر حضور داشت، نگاه خاص و حساسی از سوی رسانه‌ها به آن وجود داشت.

وی تصریح کرد: زمانی که اراده ملی پشت یک تیم باشد و هواداران زیادی متقاضی این تیم باشند اداره کل و مدیریت باشگاه نیز باید همراه با این اراده ملی برای موفقیت تیم تلاش کنند.

وی افزود: ابومسلم با این پیشینه، یک باشگاه خصوصی است. در سال ۸۹ به وفایی اعلام شد که این تیم را در اختیار بگیرد و سال بعد، عباسی عنوان کرد که من مالک این تیم هستم و اختلافی به وجود آمد زیرا یک طرف سند در دست داشت و دیگری پول آن را پرداخت کرده بود.

مدیر باشگاه ابومسلم خراسان ادامه داد: در این میان اداره کل زحمت کشید و به عنوان حَکَم تصمیم گرفت اختلاف به وجود آمده را حل کند. قرار بود واگذاری سهام باشگاه به صورت ۵۰-۲۰-۳۰ واگذار شود که به هر دلیلی این طرح که بسیار خوب بود، اجرا نشد.

وی در ادامه تصریح کرد: در پاسخ به صحبت‌هایی که در خصوص عمل نکردن وفایی به تعهداتش مطرح می شود باید گفت که براساس برنامه ای که از چمنیان در اختیار داریم، قرار بود وفایی برای تیم خرج کند که چنین نیز شد. قرار بود که بر اساس نقش ۲۰ درصدی مالکیت وفایی و فروش مابقی سهام، در این مدت هزینه شود ولی این ۸۰ درصد فروخته نشد و وفایی به اندازه سهم خود هزینه کرد.

فاضل فکور اظهار کرد: براساس برنامه چمنیان، ۲/۵ میلیارد تومان برای یک فصل بسته شده بود ولی در حالی که هنوز فصل شروع نشده است، مبلغ ۱۳۰ تا ۱۴۰ میلیون تومان برای تیم هزینه شد و تمامی مدارک و اسناد آن وجود دارد.

وی در خصوص تغییرات فنی که در تیم صورت گرفت، گفت: یکی از دلایل این تغییرات ناخرسندی هواداران تیم بود زیرا اغلب کارشناسان ورزشی اعتقاد داشتند که این تیم غیرقابل صعود است.

وی همچنین عنوان کرد: چمنیان می‌گوید بازیکنان به دلیل پیشنهادهای بهتر از سوی تیم‌های دیگر از ابومسلم جدا شدند. آذرباد یکی از بازیکنان ابومسلم بود که قراردادی به مبلغ ۴۰ میلیون تومان داشت و به دلیل مشکلات شخصی خواستار جدایی از تیم بود که در این میان ما رضایت چمنیان را شرط گذاشتیم ولی چمنیان خیلی سریع نسبت به جدا شدن این بازیکن رضایت داد. بعد از این اتفاقات و اینکه تیم نتیجه‌ای نگرفت، وفایی تصمیم گرفت تا تیم را از لحاظ فنی تغییر دهد.

قائم مقام مدیرعامل موسسه مسلم رضوی درخصوص انتقال امتیاز باشگاه ابومسلم به مسلم رضوی گفت: این اتفاق براساس ادله دکتر وفایی منتقل شد، اداره کل نیز برای انتقال این تیم به این اداره باید ادله بیاورد و اثبات کند که وفایی حقوق مالکانه ندارد. به دلیل سواستفاده ای که از جایگاه مدیریت و معاونت اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی صورت گرفته است به دادگاه کارکنان دولت شکایت کرده‌ایم و در صورتی که تیم، متحمل مضراتی در جریان این اتفاقات، شود باید اداره کل ورزش و جوانان استان و مسوولان آن جوابگو باشند.

فاضل فکور تصریح کرد: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال منتظر ادله و اسناد است تا حکم نهایی را صادر کند. در این میان تقاضای ما این است که تیم با آرامش به کار خود ادامه دهد.

وی همچنین با اشاره به کارگروه تشکیل شده بین دکتر وفایی و عباسی، افزود: مشکل مالکیت ابومسلم بین وفایی و عباسی با ایجاد کارگروهی در حال حل شدن است و از بقیه خواهش می‌کنیم به این ماجرا ورود نکنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391