برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

افشین:ناراحتم اما دیر یا زود در سپاهان فیکس می شود

یکشنبه، ۳۱ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۲۴ — گل

به عنوان یک بازیکن حرفه ای هیچ وقت اعتراضی ندارم و به تصمیم کرانچار احترام می گذارم

ستاره فولاد پس از انتقال پر سر و صدایش به سپاهان هنوز نتوانسته آنطور که باید و شاید برای سپاهان بازی کند.
آرش افشین که اگرچه هنوز هم ستاره به شمار می‌رود اما به اندازه ستاره‌ها در زمین دیده نمی شود.او که در بازی مقابل پرسپولیس دقایق پایانی برای سپاهان به میدان رفت در صحبت با سایت گل گفت:
بازی خیلی خوبی بود،ما تشنه تر از پرسپولیس برای بردن بودیم و پاداشش را هم گرفتیم.
با این برد و با کسب این ۳امتیاز به صدر نزدیک شدیم و این برای ما که می خواهیم در کورس قهرمانی باشیم خیلی ارزشمند است.
افشین در ادامه در رابطه با کم بازی کردنش گفت:خب به عنوان یک بازیکن حرفه ای هیچ وقت اعتراضی ندارم و به تصمیم کرانچار احترام می گذارم البته از اینکه کم بازی می کنم و نمی توانم بیشتر برای تیمم مفید باشم ناراحت هستم اما عقب نمی کشم و سخت تمرین می کنم و از آنجا که کرانچار یک مربی حرفه ای است قطعاض تلاش مرا می بیند و دیر یا زود می توانم به بازیکن فیکس تیم تبدیل شود.
ستاره اهوازی سپاهان در پایان در مورد شرایط کلی سپاهان گفت:در سپاهان همه چیز خوب پیش می‌رود اینجا یک باشگاه حرفه ای است و من هم یک بازیکن حرفه ای تنها تفریح من تمرین است و برای پیشرفت سخت تر و سخت تر تلاش می کنم.
من ایمان دارم که سپاهان تا انتهای فصل در کورس باقی می ماند و اتفاقات خوبی را تجربه خواهیم کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391