برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

احتمال لغو حکم تعلیق محرومیت یک ساله عقیلی/سپاهان در آستانه شوکی دیگر

دوشنبه، ۲۵ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۳۹ — فارس

مدافع تیم فوتبال سپاهان که محرومیت یک ساله‌اش به حالت تعلیق درآمده بود، به کمیته انضباطی دعوت شد که این امکان وجود دارد با صدور حکم بر علیه او تعلیق یک ساله‌اش برداشته شود.

هادی عقیلی

علیرضا صالحی در مورد دعوت هادی عقیلی به کمیته انضباطی و اینکه آیا محرومیت یک ساله این بازیکن بخشیده شده یا به حالت تعلیق درآمده است،‌گفت: کمیته استیناف آن محرومیت یک ساله را به حالت تعلیق درآورده از لحاظ حقوقی مثالی کلی مطرح می‌کنم و منظورم بازیکن یا شخص خاصی نیست.

وی افزود:‌آئین‌نامه انضباطی وقتی بر اساس آئین‌نامه انضباطی شخصی محکوم به مجازات و یا تنبیهی می‌شود و آن تنبیه از سوی همان مرجع تعلیق می‌شود بر اساس آئین‌نامه مدتی را که بین ۶ ماه تا ۲ سال است می‌توانند برای تعلیق در نظر بگیرند. در واقع آن شخص در آن مدت مورد آزمایش قرار می‌گیرد که معلوم شود آیا فرد متنبه شده و در شرایطی که در تعلیق به سر می‌برد مرتکب تخلف دیگری نشود.

رئیس کمیته استیناف تاکید کرد: در این شرایط اگر آن شخص که تعلیق برایش صادر شده مرتکیب تخلفی شد و حکم محکومیت برایش صادر شود آن حکم برایش اجرا می‌شود و آن تعلیق نیز جاری می‌شود.

وی در پاسخ به این سؤال که پس با توجه به اینکه کمیته انضباطی هادی عقیلی را فراخوانده و اگر این بازیکن محروم شود آن محرومیت یک ساله بازمی‌گردد،‌خاطرنشان کرد: من مطلب آئین‌نامه را به صورت کلی بیان کردم البته آئین‌نامه نمی‌گوید آن تخلف باید تکرار شود. به طور مثال هادی عقیلی که اردوی تیم ملی را ترک کرده برای بازگشت تعلیقش، تکرار آن عمل لازم نیست بلکه هر تخلف دیگری صورت بگیرد و برایش حکم صادر شود چون در سوابق بازیکن موجود است و عهد شکنی از تعلیق شده است، آن تعلیق نیز برداشته می شود.

صالحی در پاسخ به این سؤال که آیا شخصی می‌تواند حکمی صادر کند و جلوی برداشته شدن تعلیق را بگیرد، اظهار داشت: هیچ کس چنین کاری را نمی‌تواند انجام دهد وقتی حکمی صادر شود چون در سوابق او چنین چیزی وجود داشته آن حکم خود به خود صادر می‌شود. وقتی حکمی به حالت تعلیق درمی‌آید به این شرط است که شخص تخلف دیگری انجام ندهد.

هادی عقیلی بازیکن سپاهان که به دلیل ترک اردوی تیم ملی بامحرومیتی یک ساله برای فعالیت در فوتبال ایران روبرو شده بود از سوی کمیته استیناف حکمش به حالت تعلیق درآمد.

در همین راستا هادی عقیلی چندی پیش به دلیل مصاحبه‌ای که علیه کارلوس کی‌روش انجام داد از سوی کمیته انضباطی دعوت شد تا به این مسئله در تاریخ ۷ مهر رسیدگی شود.

این درحالی است که حکم تعلیق محرومیت هادی عقیلی در تاریخ ۲۷ خرداد صادر شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391