برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

علیرضا اکبرپور:دایی با آن همه بازی نتوانست به استقلال گل بزند ، خلعتبری که جای خود دارد

پنجشنبه، ۱۴ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۰۲:۳۹ — گل

- در آستانه حدود ۴۸ ساعت مانده تا هفتاد و هفتمین تقابل سرخابی های پایتخت ، هیجانات این دیدار حساس در میان پیشکسوتان دو تیم نیز به اوج خود رسیده و هریک با مرور خاطرات خود در دربی های گذشته یادی از قدیم می کنند و البته چاشنی هیجان شهراورد تهرانی‌ها را بالاتر می برند.

علیرضا اکبرپور

با علیرضا اکبرپور ستاره سابق آبی پوشان گفت و گویی جالب ترتیب داده ایم که می بینید :
*شرایط استقلال را در آستانه دربی چطور می بینید ؟
با توجه به شکستی که استقلال هفته گذشته مقابل استقلال اهواز تجربه کرد به نظرم شوک خوبی به تیم وارد شده و بچه‌ها در آمادگی مناسبی به سر می برند. تیم حالا به جز یکی دو نفر از بچه‌ها مصدومی ندارد و استقلال در مرجله خوبی از آمادگی بدنی نفراتش قرار دارد و با توجه به شناختی که از امیر قلعه نویی دارم ، او تیم را به لحاظ روحی روانی هم به خوبی مهیای این بازی کرده است.
*این شکست در روحیه بازیکنان تاثیر نخواهد داشت ؟
ببینید ! دربی همیشه شرایط خاص خودش را داشته و موقعیت تیم‌ها در جدول ، بردها یا باخت‌ها نمی تواند به این بازی مربوط باشد . به نظر من این شکست بازیکنان ما را به هوش آورد و اگر بچه‌ها در بازی جمعه هوشیار عمل کنند می توانیم به راحتی این پرسپولیس را شکست دهیم .
*کری خوانی های رقیب هم که از هفته‌ها قبل شروع شده ، چه نظری دراین باره دارید ؟
به نظرم کری خوانی‌ها نمی تواند خیلی تعیین کننده باشد ، مثلا شما ببینید بازیکنی مثل خلعتبری گفته که اگر ۵ دقیقه هم بازی کنم گل می زنم ، خب البته با توجه به اینکه او تجربه دربی را ندارد و با جو آن آشنا نیست می توان این حرفش را به حساب بی تجربه بودن گذاشت وگرنه دایی با این همه بازی نتوانسته حتی یک گل به استقلال بزند ، خلعتبری که جای خودش را دارد.
*شما خودتان در دربی‌ها بودید ، خاطره خاصی از آن در ذهن دارید؟
بله من فکر می کنم ۷ یا ۸ دربی را تجربه کرده ام و خاطرات زیادی از آن دارم . خوب به خاطر دارم که در سال ۷۹ که موفق شدم در دقیقه ۷۹ بازی به پرسپولیس تک گل تیم مان را بزنم ، قبل از بازی کلی انصاریان برای من کری خوانده بود و حتی در مصاحبه اش گفته بود که توپ هم اگر از من رد شود ، بازیکن رد نخواهد شد ( با خنده ) ولی بعد از بردمان با گلی که زدم خیلی به رویش نیاوردم تا بیشتر اذیت نشود .
*تقابل امیر قلعه نویی با علی دایی را چطور می بینید؟
دایی بازیکن بزرگی بوده و برای همه ما بسیار قابل احترام و دوست داشتنی است ، در مقابل امرخان هم مربی بزرگ و پرافتخاری است و با دربی های زیادی که چشیده تجربه خوبی دارد و در مجموع تصور من بر این است که امیر برگ برنده استقلال روی نیمکت خواهد بود.
*و اما نتیجه ؟
نتیجه فوتبال که هیچ وقت قابل پیش بینی نیست ولی من قلبا امیدوارم که استقلال برنده دربی ۷۷ باشد.
*تا به حال برای پرسپولیسی‌ها کری هم خوانده اید ؟
کری که خیلی نه ولی اگر خیلی رفقای پرسپولیسی ام برایم کری بخوانند همیشه به آنها می گویم هر وقت فینال آسیا را دیدید با هم صحبت می کنیم ( با خنده ).

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391