برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

امیری: قلعه‌نویی مخالف قرارداد با شرکت مجید بود

چهارشنبه، ۶ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۵۲ — فارس

معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت: قلعه‌نویی به خاطر حرف و حدیث‌هایی که به وجود می‌آید مخالف عقد قرارداد استقلال و شرکت مجید بود.

علی امیری معاون ورزشی باشگاه استقلال در پاسخ به این سؤال که چطور شد این باشگاه با تولیدی شرکت مجید قرارداد بسته، اظهار داشت: بعد از آنکه شرکت آل‌اشپورت به استقلال نامه زد و قرارداد را فسخ کرد، پیشنهادات زیادی به باشگاه ما رسید که در نهایت فتح‌الله‌زاده تولیدی مجید را انتخاب کرد چون بهترین پیشنهاد را به ما ارائه کرده بود.

گفته می‌شود که با اصرار قلعه‌نویی استقلال با شرکت مجید قرار داد بسته، امیری در این خصوص به فارس گفت: چنین چیزی اصلا صحت ندارد.اتفاقا قلعه‌نویی راضی نبود شرکت مجید اسپانسر استقلال باشد، زیرا می‌دانست که این حرف و حدیث‌ها بوجود می‌آید اما باشگاه استقلال شرایط خودش را نگاه می‌کند و به همین دلیل با شرکت مجید قرارداد بست.

معاون ورزشی باشگاه استقلال در خصوص ارسال پرونده این باشگاه به کمیته انضباطی AFC به خاطر پرتاب بطری به سمت بازیکنان بوریرام، گفت: آنها قطعا از ما توضیح می‌خواهند و ما هم از این موضوع دفاع خواهیم کرد، اما هرگز حرکت تماشاگرنماها را تأیید نمی‌کنیم چون این حرکات بجز ضربه‌زدن به استقلال سود دیگری ندارد،‌ما باید کار فرهنگی انجام دهیم هرچند کنترل ۱۰۰ هزار نفر خیلی سخت است ولی تماشاگران هم باید بدانند که این کارها دودش در نهایت به چشم استقلال می‌رود.

وی در پایان گفت: هواداران فهیم استقلال باید بدانند که هیچوقت این کارها را انجام ندهند و اجازه توهین و پرتاب اشیاء را به دیگر تماشاگران ندهند چون کشور ما به کشور فرهنگ و ادب معروف است و باید از این اتفاقات در استادیوم‌ها جلوگیری شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391