برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آندو: به داور گفتم ببینید با بطری من را می زنند

جمعه، ۲۲ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۳۶ — خبرآنلاین

تیموریان می گوید همه باید منتظر بازی متفاوت استقلال در تایلند باشند.

آندرانیک تیموریان و تیم استقلال

شکست استقلال در اصفهان بیش از آنکه اهالی فوتبال را نگران وضعیت این تیم در لیگ برتر کرده باشد نگرانی‌ها بابت وضعیت این تیم در لیگ قهرمانان آسیا را افزایش داده است. سرنوشت استقلال در لیگ قهرمانان آسیا چه خواهد شد؟! این سوال ما را به سوی آندرانیک تیموریان می برد؛ مردی که یکی از امیدهای استقلال در بازی چهارشنبه مقابل بوریرام به حساب می آید. آیا بازی متفاوتی را از استقلال نظاره خواهیم کرد؟!

قبل از دربی باختید، بعد از دربی هم باختید. حالا با این روحیه می خواهید مقابل بوریرام هم بازی کنید. دراستقلال چه خبراست؟نمی دانم چه پاسخی بدهم که قانع کننده باشد. واقعا هیچ حرفی برای گفتن باقی نمانده. خیلی بد بودیم و جای هیچ توجیهی نیست.
این شکست نه تنها استقلالی‌ها بلکه اهالی فوتبال را در آستانه بازی تان با بوریرام نگران کرده. تصورمی کنی در تایلند چه اتفاقی بیفتد؟مشکل استقلال نداشتن تمرکز است. درهمین بازی با ذوب آهن موقعیت های زیادی را از دست دادیم. دیدید که چند باربا دروازه حریف تک به تک شدیم اما توپ های مان گل نشد. ما تمرکزمان را از دست دادیم. مشکل ما فنی نیست.
مشکلات مالی چه طور؟همه مشکلات دست به دست هم می دهد که این وضعیت به وجود می آید. بخشی از مشکلات ناشی از بی پولی است. بخشی هم تقصیر خودمان است. بی دقتی می کنیم که این طوری می شود.
با این شرایط روحی-روانی امیدی به بازی برگشت استقلال مقابل بوریرام هست؟فوتبال بالا و پایین دارد. ما هم بازیکنان بی تجربه ای نیستیم. تیم تا آن روز جمع و جور می شود.منتظر بازی متفاوت ما درتایلند باشید. در همین بازی با ذوب آهن ما بدشانسی هم آوردیم. می توانید فیلم بازی را نگاه کنید و ببینید داور چه قدر علیه ما سوت زد. البته نمی خواهم باخت را گردن داور بیندازم.
همه بازیکنان تان از عملکرد داور انتقاد کردند.داور هم انسان است و مثل ما اشتباه می‌کند اما در این بازی اشتباه‌ها خیلی زیاد بود. متاسفانه همه چیزدست به دست هم داد تا در این بازی نتیجه لازم را نگیریم.
لحظه ای دیده شد با داور چهارم در حال بحثی. مشکل چه بود؟تماشاگران ذوب آهن یک بطری پرت کردند که دقیقا خورد پشت سرمن. یک لحظه برگشتم دیدم دوباره دارند اشیایی را پرت می کنند. برای همین به داور چهارم گفتند که رفتار شان را ببیند. داور چهارم هم به من گفت نگران نباش دارم همه اتفاقات را گزارش می کنم.
رفتارنامتعارفی نداشتی که منجر به محرومیتت بشود؟نه، هیچ رفتار نا متعارفی نداشتم. مشکلی نبود.
طلبت را از باشگاه استقلال گرفتی؟(قدری مکث می کند) نمی خواهم درباره مسائل مالی حرفی بزنم. با بوریرام بازی داریم. الان می خواهم به آن بازی تمرکز کنم. عصر باید به هتل المپیک برویم و بعد هم پرواز تا تایلند. از آن جا هم ۴۰۰ کیلومتر راه زمینی تا شهر بوریرام. بگذارید به این بازی تمرکز کنم بعد که برگشتیم درباره این سوال پاسخ می دهم. مشکلات مالی مسئله ای بین بازیکنان و باشگاه است. فکر می کنم در رسانه حرفی از این موضوع نزنیم بهتر است. شما هم برای استقلال دعا کنید. بازی سختی در پیش است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391