برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آربلوا: نباید برسر جنجال لوپس-کاسیاس همدیگر را بکشیم

سه‌شنبه، ۵ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۵۵ — گل

ستاره اسپانیایی خواهان آن شده تا بازیکنان رئال با هم متحد باشندو از هردروازه بانی که درون دروازه تیم قرار می گیرد حمایت کنند

آلوارو آربلوا بازیکن جوان و باتجربه باشگاه رئال مادرید یکی از بازیکنانی است که بعداز جدایی ژوزه مورینیو از رئال مادریداز او حمایت کرد.

او حالا در صحبت هایی درمورد جنجالهای اخیر برسر پست دروازه بانی تیم باشگاهی اش به صحبت پرداخته.آربلوا دراین باره گفته:« برای ما مهم نیست که چه کسی در درون دروازه باشد و مهم این است که آرم باشگاه را روی سینه اش دارد. مهمترین نکته این است که مادریدی‌ها با هم متحد باشند. ما از هرکسی که بازی می کند، حمایت می کنیم. خیلی هیجان انگیز و خوب می شود که هواداران هم به همین ترتیب باشند.»

او ادامه داد:« این یازده ماه اخیر خیلی طولانی گذشت. زمان کافی وجود دارد تا هرکسی که قصد کمک دارد به کمک بیاید. برای خود من هم ممکن است چنین شرایطی پیش بیاید. ایکر هم احتمالا همین حال را دارد. اوتجربه زیادی دارد و مطمئنا برای تمام بازیکنان تیم زمان زیادی برای حضور درترکیب اصلی تیم وجود خواهد داشت. درک می کنم که برخی از بازیکنان تیم از ایکر حمایت می کنند. این را درک می کنم ومی دانم..ولی ما حرفه ای هستیم و باید به تصمیمات سرمربی تیم احترام بگذاریم.باید درکنار وهمراه تیم باشیم. الان انقدر دشمن در داخل رختکن داریم که قرار است که ما را بکشند. نباید برسر جنجال لوپس-کاسیاس همدیگر را بکشیم»

آربلوا ادامه داد:« مدتها هم ایکر بهتر از دیگو بود. او کاپیتان ماست و مدتهای زیادی است که از دروازه رئال مادرید حمایت می‌کند و این طبیعی است که تا این حد تاثیرگذار است. هرکسی که برای تیم بازی کند، از حمایت ما برخوردار است و هواداران هم باید همین کار را بکنند. این بحث‌ها مال خارج از اینجاست و بیشتر بحث موردعلاقه روزنامه نگاران است. در خیابان به این بحث‌ها بپردازید. ما آرام هستیم و دروازه بانان تیم ما هم باتجربه اند.برای آنها سخت است ولی آنها به بهترین نحو ممکن با این شرایط کنار آمده اند.»

آربلوا درمورد پیروزی مقابل گرانادا گفت:« همیشه کسب امتیاز درخارج از خانه مهم است. درمقایسه با سال پیش که ما یک امتیازی بودیم، الان باید راضی باشیم. طبیعی است که در بازیهای خارج از خانه گاهی سختی بکشی. ما بازی را تحت کنترل داشتیم و حیف شد که به گل دوم نرسیدیم. سرمربی تیم ما هم در حال اعمال تغییرات وتست کردن تیم است.هرروز بیش از پیش آنطوری که او می خواهد کار می کنیم. ما سرمربی و بازیکنان جدیدی داریم و باید صبور بود.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391