برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عاری: برای فجرسپاسی خوب نیست در ۶ بازی ۲ اخراجی داشته باشد

دوشنبه، ۴ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۲۳ — فارس

سرپرست تیم فوتبال فجرسپاسی گفت: برخی افراد نیازمند تنبیه هستند و مهربانی برای همه خوب نیست.

تیم پرسپولیس و تیم فجر سپاسی

محمد عاری در خصوص اخراج سیامک کوهنورد از تیم فجرسپاسی عنوان کرد: کوهنورد اخراج نشده است، بلکه بحث او انضباطی است و باید متنبه شود. بازیکن باید در حد خود رفتار کند. به هر حال موضوع او انضباطی است و باید این مسئله را در تمام مقاطع زندگی کنترل کنیم. حتی در زندگی هم باید انضباط را سرلوحه کار خود قرار دهیم و به بیراهه نرویم.

وی تأکید کرد:‌ موضوع کوهنورد را به فال نیک می‌گیریم. او تنبیه می‌شود تا درسی برای سایر بازیکنان باشد. البته باید بگویم که مسئله حادی نیست و این موضوع حل می‌شود. جعفری مدیرعامل باشگاه روز گذشته تهران بود و پس از بازگشتش به شیراز با او صحبت خواهیم کرد و ناراحتی او هم از بین خواهد رفت.

سرپرست فجرسپاسی یادآور شد: کوهنورد قطعاً به تیم بازخواهد گشت او بازیکن فجرسپاسی است و برای وی هزینه شده است. می‌دانم که جعفری هم او را دوست دارد می‌دانیم که سیامک بازیکن با تعصبی است اما باید این تعصب به جای خودش مصرف شود در باشگاه ما انضباط حرف اول را می‌زند و همه باید این موضوع را رعایت کنند. جعفری به بازیکنان دیگر هم تأکید کرد که این اتفاق ممکن است برای هر فردی رخ دهد.

عاری افزود: به هر حال برخی افراد ظرفیت مهربانی را ندارند و به تنبیه نیاز دارند بحث کوهنورد نیست و مسئله من کلی است. ما در شش هفته دو اخراجی داشتیم و این برای تیم ما خوب نیست. در کنار تشویق باید تنبیه هم وجود داشته باشد تا بازیکنان به انگیزه لازم دست یابند

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391