برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عاری: مرا متهم عدم نتیجه‌گیری تیم دانستند

سه‌شنبه، ۱۹ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۰۵ — فارس

سرپرست تیم فوتبال فجر شهیدسپاسی گفت: متهم به عدم نتیجه‌گیری در فجرسپاسی شدم و این موضوع باید روشن شود.

محمد عاری در خصوص اینکه اعلام کرده قصد جدایی از فوتبال را دارد اما جعفری با این موضوع مخالفت کرده است، اظهار داشت: من و آقای جعفری نان و نمک هم را خورده‌ایم و خدا نکند روزی برسد که ما قطع همکاری کنیم اما دیگر از فوتبال می‌خواهم بروم جای ما در این فوتبال نیست.

وی در مورد اینکه ناراحتی‌اش از چه موضوعی است، یادآور شد: این موضوع را از پیروانی سؤال کنید من فقط از خودم دفاع می‌کنم. پیروانی شب گذشته در برنامه ۹۰ اعلام کرد که مشکلاتی رخ داده بود و عدم نتیجه‌گیری و استعفایش را به من نسبت داد. باید خودش بیاید و جواب بدهد به زعم آقایان اگر من مشکل داشتم و تیم نتیجه نگرفته باید این موضوع ثابت شود و پیروانی در جلسه هیئت مدیره حاضر شود و این موضوع را توضیح دهد.

سرپرست فجرسپاسی افزود: من برای هدفی به فوتبال آمدم و خدا کمک کرد در این چندین سال طاقت آوردم اما این فوتبال آن چیزی نیست که ما قصد تصورمان بود. موارد زیادی را در این چند سال تحمل کردم دو سال است که می‌خواهم بروم و به دنبال بهانه هستم. تحمل ناحق شنیدن را ندارم یک عمر زیر بار حرف زور نرفتم بیش از این نمی‌توانم در این فوتبال بمانم.

عاری تاکید کرد: من یک نفر چگونه می‌توانم در نتایج تیم تاثیرگذار باشم چه کار فنی برعهده من بوده؟ حالا چه نتایج خوب و چه نتایج بد چه کاری از دستم برمی‌آید. آقایانی که عدم نتیجه‌گیری تیم را به افراد دیگر مربوط می‌دانند باید در این باره توضیح دهند. گناه من این بود که یک بار آن هم به حق از یاوری حمایت کردم و هم اکنون باید تاوان این موضوع را بدهم. من زمانی که یاوری رفت گفتم دلیل محکمه پسندی نمی بینم که یاوری از تیم جدا شود زیرا نتایج خوبی گرفته من این مصاحبه را به جعفری گفتم و او هم در جریان بود. پس از آن پیروانی فکر می‌کرد به خاطر این مصاحبه من نمی‌خواهم او در تیم باشد.

سرپرست فجرسپاسی یادآور شد:باید اعاده حیثیت شود. من متهم به عدم نتیجه‌گیری تیم شدم و باید این موضوع حل شود. اگر هیئت مدیره صلاح دانست این موضوع را پیگیری می‌کند وگرنه دیگر می‌روم و به زندگی خودم می‌رسم. قطعا اگر اینگونه باشد مربی بعدی هم بیاید همین فکر را خواهد کرد. این حق را دارم که تکلیف این موضوع روشن شود. اگر قرار است من به تیم برگردم باید این موضوع مشخص شود. پیروانی باید در جلسه هیئت مدیره حاضر شود و در این باره توضیح دهد. البته امیدوارم این مسئله به نتیجه نرسد. به خدا قسم دنبال بهانه بودم و خدا هم عنایت کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391