برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عصبانیت شدید یاوری بعد از شکست مقابل نفت، شاید استعفا بدهد

جمعه، ۱۵ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۱۱ — گل

عصبانیتش بیشتر نه به دلیل موقعیت از دست رفته که به علت عدم اجرای فرامین تاکتیکی‌اش بود.

مس کرمان در یک بازی اعصاب خردکن دیگر در تهران با یک گل مغلوب نفت تهران شد، تیمی که در این هفته‌ها مدام صدرجدول را با فولاد دست به دست کرده است. در عین حال مسی‌ها با همه زوری که یاوری روی نیمکت این تیم زده موفق به کسب موفقیت خاصی نشده‌اند تا شایعه تغییرات در کادرفنی این تیم بیش از گذشته به گوش برسد.
محمود یاوری روز گذشته از آنجا بیشتر عصبانی بود که باز هم تیمش با وجود ۱۰ نفره شدن موقعیت‌های خوبی برای گلزنی داشت و مثل بازی ملوان در جایی که می‌شد ورق را برگرداند توپ به تیر، در و دیوار خورد. یاوری که برای این بازی تمام تجربه‌اش را گذاشته بود با از دست رفتن این موقعیت عالی از کنار خط جایی که به آن علاقه دارد آرام آرام کنار آمد و به سمت نیمکت برگشت و سرش را پایین انداخت و تا همه متوجه بشوند که یاوری هم به این نتیجه رسیده که فعلا قسمت پیروزی و کسب نتیجه نیست.
در حالی که در شرایط نرمال آنها باید از ۳ بازی گذشته ۴ امتیاز می‌گرفتند. یاوری در پایان مسابقه ترجیح داد به کنفرانس مطبوعاتی هم نرود و البته علت این موضوع را شرایط سلامتی‌اش اعلام کرد اما مشخص بود درباره او موضوع چیز دیگری است، عصبانیت از باخت و به قول خودش دیدن چیزهایی که هرگز ندیده.
یاوری که از اوایل دهه ۵۰ به کار سرمربیگری مشغول است به قول خودش هرگز در این همه سال ۴ باخت نداشته و این موضو ع خارج از تحمل و غرور وی است و حتی ممکن است باعث استعفای این نظامیه کارکشته بشود ... او که تیم نیم بندی را از مجتبی تقوی تحویل گرفته دیروز هر چه کرد نشد، اما عصبانیتش بیشتر نه به دلیل موقعیت از دست رفته که به علت عدم اجرای فرامین تاکتیکی‌اش بود. مهمترینش جایی که او تاکید کرده بود خط عقب و مدافعان تیم جلوتر بازی کنند اما دفاع جوان تیم با عقب عقب رفتن زمینه ۱۰ نفره شدن مس را فراهم کرد.
یاوری که رفاقت دیرینه‌ای با ایرانمنش مدیرعامل مس دارد دست او را برای تغییرات باز گذاشته ولی شاید هم یکی، دو هفته دیگر در جمع مسی‌ها بماند تا این تیم را از آب و گل دربیاورد. خوشبختی یاوری در این است که در هرجا بوده بالاخره این بحران‌ها را رد کرده، اگرچه در مس اوضاع کمی پیچیده‌تر است و معلوم نیست در جمع بازیکنان چه می‌گذرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391