برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عذرخواهی عشوری از کمیته انضباطی و جامعه فوتبال

دوشنبه، ۲۵ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۱۴ — ایسنا

مدافع تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: واقعا از حوادث پیش آمده در بازی استقلال و ذوب‌آهن متاسفم و از کمیته انضباطی فدراسیون و جامعه فوتبال عذرخواهی می‌کنم.

سینا عشوری اظهار کرد: البته رای کمیته انضباطی هنوز کاملا اعلام نشده است اما هرچه باشد نظر این کمیته محترم است و آن را می‌پذیرم. همین جا لازم می‌دانم از کمیته انضباطی فدراسیون و از جامعه فوتبال به دلیل حوادث پیش آمده در بازی تیم‌های استقلال و ذوب‌آهن عذرخواهی کنم و قول می‌دهم دیگر تکرار نشود.

وی افزود: قطعا یک جلسه محروم شده‌ام اما امیدوارم که این محرومیت بیشتر از یک جلسه نباشد؛ چرا که واقعا به ضرر فوتبال من تمام می‌شود. من و مهدی نظری در مصاحبه‌های خود از رفتار خودمان عذرخواهی کردیم و امیدوارم رای کمیته انضباطی عادلانه باشد و محرومیت ما بیشتر از یک جلسه نباشد.

عشوری خاطرنشان کرد: مطمئن هستم که آقای حسن‌زاده، رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به خوبی کارش را انجام می‌دهد و انسان عادلی است. لازم می‌دانم که از پیگیری‌های ایشان و رسیدگی به این پرونده به طور عادلانه تشکر کنم. رای کمیته انضباطی عصر امروز اعلام می‌شود که امیدوارم زیاد سنگین نباشد.

به گزارش ایسنا، پیشتر اسماعیل حسن‌زاده رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام کرده بود که عشوری قطعا یک جلسه محروم است اما اینکه این محرومیت بیشتر از یک جلسه باشد، عصر امروز اعلام می‌شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391